Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Zagrożenie koronawirusem to wyzwanie dla całego świata. Także dla mediów, których zadaniem jest rzetelna i wiarygodna informacja.

Portal Słubice24 od samego początku zaangażował się w tę misję. Codziennie przekazujemy wam kolejne porcje tylko sprawdzonych i bieżących informacji. Jesteśmy w stałym kontakcie ze służbami wojewody, strażą graniczną, służbami sanitarnymi, władzami gminy i powiatu.

Odpowiadamy na wasze pytania, rozwiewamy wątpliwości, robimy bieżące relacje. Zapraszamy na nasz serwis.

Sytuacja na granicach

Zdrowie

Porady i wsparcie

Informator

Relacje foto/wideo

Słubice pomagają

Polecamy

Ważne linki

Telefony

 • Infolinia MSZ dla osób przekraczających granicę: 22 523 8880
 • Infolinia NFZ o koronawirusie: 800 190 590
 • Telefon alarmowy Sanepidu w Słubicach: 668 857 072
 • Szpital zakaźny w Zielonej Górze: 68 32 96 478
 • Główny nr do szpitala w Słubicach - 95 758 20 71
 • Teleporady / recepty (numery telefonów - KLIKNIJ)
praca siles_thSłubice to miasto mieszczące się w zachodniej części województwa lubuskiego, w powiecie słubickim, przy granicy z Niemcami.

W dniach 10-18 lipca w Słubicach odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki "Most / Most / Die Brücke". Nasze miasto czeka wiele artystycznych atrakcji, a całe przedsięwzięcie zakończy się plenerowym koncertem na stadionie transmitowanym na żywo przez TVP2 i Radio Zet.


W programie m.in. liczne wystawy fotograficzne, wernisaże, seanse filmowe, warsztaty i spotkania. W Słubicach mają pojawić się m.in. Tomasz Stańko, James Higginson, Robert Więckiewicz, Robert Gliński, Wojciech Smarzowski, Janusz Zaorski, Nikolaj Kolada, Jan Klata, Paweł Deląg i wielu innych.

11 lipca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach odbędzie się Wielki Letni Koncert Open Air Radio Zet i TVP2 (transmisja na żywo na antenie TVP2 i Radio Zet). Na scenie wystąpią m.in.
 • Afromental,
 • Mrozu,
 • Blue Cafe,
 • Enej,
 • Sylwia Grzeszczak,
 • Poparzeni Kawą Trzy,
 • Hyży-Tab,
 • Aneta Sablik
 • Oceana
 • Anna F - Niemcy
Ważne linki:

Wiadomości na Słubice24.pl


Za przygotowanie i organizację festiwalu MOST odpowiada Fundacja EDM+. Współorganizatorami są Gmina Słubice oraz Grupa Eurozet. Patronat honorowy nad całą imprezą objęli Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wojewoda Lubuski. Wśród patronów medialnych są m.in. Radio Zet, TVP2, TVP Kultura, a także portal Słubice24.


W dniach 3-10 lipca w Słubicach odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki "Most / Most / Die Brücke". Nasze miasto czeka wiele artystycznych atrakcji, a jednym z najważniejszych przedsięwzięć będzie plenerowy koncert transmitowany na żywo przez TVP2 i Radio Zet.


W programie m.in. liczne wystawy fotograficzne, wernisaże, seanse filmowe, warsztaty i spotkania. W Słubicach mają pojawić się m.in. Anna Maria Jopek, Ray Wilson, Janusz Zaorski, Tomasz Tomaszewski, Zbigniew Zamachowski, Ewa Błaszczyk, Taras Połatajko, Arkadiusz Jakubik i wielu innych uznanych w Polsce i na świecie artystów.

5 lipca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach odbędzie się koncert "Lato Zet i Dwójki" (transmisja na żywo na antenie TVP2 i Radio Zet). Na scenie wystąpią m.in.: Jamala, Rafał Brzozowski, Varius Manx, Donatan & Cleo, Video, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Ola Nizio, Loka i Lena (Niemcy).

Ważne linki:

Wiadomości na Słubice24.pl


Za przygotowanie i organizację festiwalu MOST odpowiada Fundacja EDM+. Współorganizatorami są Gmina Słubice oraz Grupa Eurozet. Patronat honorowy nad całą imprezą objęli Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Wojewoda Lubuski. Wśród patronów medialnych są m.in. Radio Zet, TVP2, TVP Kultura, a także portal Słubice24.

W dniach 8-14 lipca w Słubicach odbędzie się tradycyjne miejskie święto, jednak tym razem po raz pierwszy w zupełnie nowej formule międzynarodowego festiwalu. Nasze miasto czeka wiele artystycznych atrakcji, a całe przedsięwzięcie zakończy się plenerowym koncertem na stadionie transmitowanym na żywo przez TVP2.

festiwal most slubice

W programie m.in. liczne wystawy fotograficzne, wernisaże, seanse filmowe, warsztaty: teatralne, reportażu filmowego i radiowego oraz międzynarodowa wystawa plenerowa. W Słubicach mają pojawić się m.in. Kinga Preis, Robert Więckiewicz i Zbigniew Buczkowski oraz reżyserzy Janusz Zaorski i Wojciech Smarzowski.

14 lipca na stadionie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach odbędzie się Wielki Letni Koncert Open Air Radio Zet i TVP2 (transmisja na żywo na antenie TVP2). Na scenie wystąpią m.in.

 • De Mono,
 • Patrycja Markowska,
 • Liber i Natalia Szroeder,
 • Alex Hepburn (Anglia),
 • Living Stone i Hurrican Dean (Niemcy),
 • Lemon.

Ważne linki:

Wiadomości na Słubice24.pl

Zapowiedź festiwaluZa przygotowanie festiwalu MOST odpowiada Fundacja EDM+ z Gdańska, działająca na zlecenie Urzędu Miejskiego w Słubicach. Współorganizatorami są SMOK oraz SOSiR. Patronat honorowy nad całą imprezą objęli minister kultury Bogdan Zdrojewski oraz premier rządu Brandenburgii Matthias Platzek.

Festiwal wspierają: Fundacja Art-House, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi, Berliner Technische Kunsthochschule oraz Wyższa Szkoła Fotograficzna i Multimedialna w Moskwie. Wśród patronów medialnych są m.in. Radio Zet, TVP2, TVP Kultura, a także portal Słubice24.

W dniach 12-14 lipca na terenie Słubic i Frankfurtu odbędzie się kolejna odsłona Miejskiego Święta Hanzy.  W trakcie trzydniowej imprezy na mieszkańców obu miast czeka sporo atrakcji i zabawy. Będą koncerty gwiazd, imprezy sportowe, wesołe miasteczko i wiele rozmaitych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat imprezy.

hanza ogolna

Nasze publikacje:

Ważne linki:

Podobnie jak w latach poprzednich portal Słubice24.pl jest patronem medialnym Miejskiego Święta Hanzy. Na naszej stronie oraz facebookowym profilu będziemy relacjonować dla Was wszystkie najważniejsze wydarzenia.

stopka hanza

W dniach 13-15 lipca na terenie Słubic i Frankfurtu odbędzie się kolejna odsłona Miejskiego Święta Hanzy.  W trakcie trzydniowej imprezy na mieszkańców obu miast czeka sporo atrakcji i zabawy. Będą koncerty gwiazd, imprezy sportowe, wesołe miasteczko i wiele rozmaitych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami na temat imprezy.

hanza 2018_plakat

Nasze publikacje:

Ważne linki:

Podobnie jak w latach poprzednich portal Słubice24.pl jest patronem medialnym Miejskiego Święta Hanzy. Na naszej stronie oraz facebookowym profilu będziemy relacjonować dla Was wszystkie najważniejsze wydarzenia.

Portal Słubice24.pl oraz klub Portofino zapraszają do wspólnego oglądania Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Od 8 czerwca w klubowym ogródku na fanów futbolu będzie czekać strefa kibica, a w niej gorąca atmosfera, transmisje na żywo, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.

Dziękujemy za wspólne kibicowanie podczas spotkań z udziałem naszej reprezentacji. Polskim piłkarzom nie udało się awansować do ćwierćfinału, ale to jeszcze nie koniec dobrej zabawy, bo na Euro 2012 trwa właśnie decydująca o wszystkim faza pucharowa. Zapowiadają się niesamowite emocje!

Co na Was czeka w strefie kibica:
 • transmisje na żywo ze wszystkich spotkań,
 • możliwość oglądania w dwóch miejscach - na zewnątrz oraz na sali w klubie
 • pyszne potrawy z grilla,
 • zestawy przekąsek kibica,
 • specjalne menu, atrakcyjne ceny piwa,
 • rollbar na świeżym powietrzu,
 • dużo wolnej przestrzeni, miejsca stojące i siedzące.
Zapraszamy codziennie do wspólnego oglądania meczów Euro 2012 w strefie kibica w Portofino! Dokładny plan transmisji znajdziecie na oficjalnej stronie TVP.

Forum tymczasowo wyłączone. Trwają prace konserwacyjne na serwerze. Zapraszamy jutro rano.