Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Adrian GasiewiczDobre wieści z siatkarskich parkietów. Pochodzący z Golic Adrian Gasiewicz zaliczył kolejną udaną imprezę. Ze swoim klubem Świt Wrocław zajął 4 miejsce podczas Mistrzostw Polski Niesłyszących w Siatkówce. Został też wybrany najlepszym rozgrywającym.

SKP SłubiceDrugie zwycięstwo w rundzie wiosennej zanotowali piłkarze SKP Słubice. W 21. kolejce piłkarskiej A-klasy pokonali Zew Dąbroszyn 3:1 na własnym stadionie.

Polonia Słubice31. kolejka IV ligi nie była szczęśliwa dla Polonii Słubice. Nasz zespół przegrał 1:3 ze Spójnią Ośno Lubuskie w prestiżowych derbach powiatu słubickiego.

AzbestNa terenie Słubic inwentaryzowane są miejsca, w których znajduje się azbest. Władze gminy apelują do mieszkańców o zgłaszanie takich lokalizacji. Potem zostanie wdrożony program usuwania tego niebezpiecznego materiału.

Turniej golfa o puchar burmistrza Słubic16 maja pole golfowe Dębowa Polana było gospodarzem turnieju o puchar burmistrza Słubic. Pogoda dopisała, frekwencja również. Mamy komplet wyników oraz fotorelację z turnieju.

Turniej zakładów pracyPiłkarskim kibicom przypominamy o turnieju piłki nożnej firm i zakładów pracy. To już w najbliższy weekend. Znamy dokładny termin imprezy i ostateczny podział grup.

Piłka nożnaPrzed nami 21. kolejka piłkarskiej A klasy. Najważniejsza wiadomość na nadchodzący weekend jest taka, że wreszcie na trybunach będą mogli zasiąść kibice. SKP Słubice zmierzy się u siebie z Zewem Dąbroszyn. Wyniki na bieżąco będzie można śledzić w internecie.

Polonia SłubicePrzed nami kolejne derby powiatu słubickiego w IV lidze piłkarskiej. Tym razem Polonia Słubice zmierzy się ze Spójnią Ośno Lubuskie. Po raz pierwszy od wielu miesięcy na meczu będą mogli oficj

Ważna wiadomość dla mieszkańców powiatu słubickiego. Szpital im. prof. Zbigniewa Religi od 15 maja przestanie być tzw. placówką covidową i wraca do normalnego funkcjonowania.

uwielbienie hostia3 czerwca w Kościele NMP Królowej Polski w Słubicach spotkają się lokalni artyści, aby swoją twórczością pokazać wiarę w Boga. Do wspólnego „uwielbienia” zapraszają również wszystkich mieszkańców Słubic.