Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb labirynt01Skoro zaczęła się kalendarzowa jesień, to znak, że czas na Festiwal Nowej Sztuki lAbiRynT. Tegoroczna odsłona odbędzie się pod hasłem „Przestrzeń i pustka”. Artyści uhonorują też zmarłego Jerzego Olka, jednego z założycieli festiwalu.

thumb gra miejska 041Dobrze znasz swoje miasto? A może chcesz poznać jeszcze lepiej?  Światło dzienne ujrzała nowa gra miejska, wydana przez firmę Promet Cargo, która stanowi ciekawą propozycję np. na rodzinny spacer. W miniony weekend odbyła się oficjalna premiera!

thumb mistrzostwa polski u16 w lekkiej atletyce tyczka02W dniach 23-24 września Słubice były gospodarzem PZLA Mistrzostw Polski U16 w lekkiej atletyce. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia zawodów.

Piłka nożnaMimo ambitnej postawy SKP Słubice nie dało rady urwać punktów aktualnemu liderowi gorzowskiej klasy okręgowej. 24 września na własnym boisku słubiczanie przegrali ze Stilonem II Gorzów 1:3.

thumb amg treningiLubisz jazdę na dwóch kółkach? Klub Kolarski AMG Cybinka zaprasza na wspólne treningi i zabawy rowerowe. Mile widziane są także dzieci na rowerkach biegowych.

thumb polonia syrenaOsiedle Sady Polonia Słubice z szóstym zwycięstwem w sezonie. 24 września „Duma pogranicza” udała się do Zbąszynka, gdzie pokonała miejscową Syrenę 4:0.

thumb anhelikaNinja Warrior Polska to telewizyjne show, w którym uczestnicy mierzą się na wymagającym torze przeszkód. W najnowszym sezonie tego programu weźmie udział mieszkająca w Słubicach Anzhelika Liubarska.

thumb laserNiezależnie od tego, czy tatuaż jest wynikiem spontanicznego wyboru, czy świadomym planowaniem, czasami decyzja o jego usunięciu może okazać się konieczna. Najpopularniejszym i najskuteczniejszym sposobem na usunięcie tatuażu jest laser.

thumb maja walczakW Słubicach zakończyły się mistrzostwa Polski U16 w lekkiej atletyce. Jak wypadła w nich reprezentacja Lubusza Słubice? Łupem gospodarzy padły dwa srebrne medale i to oba w rzucie dyskiem.

thumb mistrzostwa slubice przeszkodySłubicki stadion sprzyja dobrym wynikom. Podczas pierwszego dnia mistrzostw Polski U16 padły trzy najlepszy wyniki w historii polskiej lekkoatletyki w tej kategorii wiekowej. Wysokie miejsca i rekordy życiowe zanotowali też startujący słubiczanie.