Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

MuralDo naszego portalu zgłosiła się osoba, którą poruszyło zamazanie muralu symbolizującego strajk kobiet.  Osoba ta (imię i nazwisko do wiadomości redakcji) postanowiła przekazać 5 tys. zł temu, kto wskaże sprawcę tego czynu.

stomatologia-slubiceMikołajki coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz prezentu? Sprawdź ofertę Stomatologii Słubice. Umów zabieg higienizacji w terminie do 11 grudnia, a zapłacisz tylko 150 zł!

RDK SłubiceRaper ze Słubic RDK bierze udział w II edycji akcji Projekt Underground. Ma szansę wygrać nagranie teledysku i wyjazd do Wielkiej Brytanii. Możemy mu tym pomoc – oddając na niego głos w internecie.

Soczewki kontaktoweWybór nieodpowiednich szkieł kontaktowych może skutkować gorszą jakością widzenia i dyskomfortem podczas ich noszenia. Przedstawiamy 6 podstawowych pytań, na które trzeba znać odpowiedź przed zakupem soczewek.

Warsztaty taneczneWestside People zaprasza na drugą odsłonę warsztatów tanecznych. Hip hop, popping – i dobra zabawa. Zobaczcie co, gdzie i kiedy?

BalonyKażdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy równi – o tej prawdzie przypomniało Stowarzyszenie po PROstu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W tym roku obchodzonym nieco inaczej, bez kolorowego marszu, ale z tym samym przesłaniem: osoby z niepełnosprawnościami są wśród nas.

MatematykaGmina Słubice zgłosiła uczniów klas 4 do projektu „Matematyka – wstęp do kariery wynalazcy”, który realizuje Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Dzięki temu mogą rozwiązywać zadania na specjalnej platformie, utrwalać materiał i zdobywać dodatkowe oceny.

PolicjantW sobotnie przedpołudnie w Słubicach odbędzie się Mikołajkowy Marsz Rodzinny. Z tego powodu zostanie zamknięta część ulic w rejonie placów Wolności, Jana Pawła II i Bohaterów. Organizatorzy imprezy proszą też o nieparkowanie aut na trasie biegu.

Karolina Dreszer-SmalecOFOP to ogólnopolska federacja zrzeszająca ponad 130 organizacji, z siedzibą w Warszawie. Słubiczanka Karolina Dreszer-Smalec od 2013 roku była członkiem zarządu OFOP-u, a przez kolejną kadencję będzie jej szefową.

PolicjaSporo za uszami miał 54-latek, który pędził swoim Audi 127 km/h. Próbował uciekać, a kiedy wreszcie zatrzymała go policja, okazało się, że nie ma prawa jazdy. Miał za to ma ponad 3 promile i okazał się poszukiwanym listem gończym.