Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb puchar starosty slubickiegoGminne Koło PZW w Cybince zaprasza na wędkarskie zawody nocne parami o Puchar Starosty Słubickiego. Odbędą się 29 i 30 czerwca w Kłopocie. Ruszyły zapisy.

thumb klasyka bez granic programFestiwal „Klasyka bez granic” rozpoczyna się 4 sierpnia. W programie, który poznaliśmy na konferencji prasowej w Kościele Mariackim we Frankfurcie nad Odrą, zaplanowano 9 koncertów plenerowych. Odbędą się w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą. Sprawdźcie, kto i kiedy zagra.

thumb Unithea 1W tym roku studenci organizujący festiwal teatralny UNITHEA zapraszają do Słubic i Frankfurtu nad Odrą na dwa dni wydarzeń, które odbędą się pod hasłem _widzialni. Sprawdźcie program na 21 i 22 czerwca.

thumb piotr kobylecki25 sierpnia w Słubicach odbędzie się mecz charytatywny Reprezentacji Artystów Polskich przeciwko Drużynie Michałka Bienia. Jego organizatorzy ujawnili, że trenerem drużyny chłopca będzie Piotr Kobyłecki – szkoleniowiec Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Słubickiej Akademii Piłkarskiej.

thumb mariusz szczygielCollegium Polonicum w Słubicach zaprasza 26 czerwca na spotkanie autorskie z pisarzem i reportażystą Mariuszem Szczygłem. Poprowadzą je dr Agnieszka Zgrzywa i dr Jędrzej Krystek.

thumb wakacje z nelaWakacyjne spotkania w słubickiej bibliotece będą odbywały się od 25 czerwca do 4 lipca pod hasłem „Wakacje z Nelą Małą Reporterką”. Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku 7-11 lat. Co zaplanowano w programie?

thumb piana partyFundacja Grupy Pomagamy zaprasza na piana party oraz festiwal zamków dmuchanych. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca na placu Bohaterów w Słubicach. Będzie okazją do zabawy i niesienia pomocy dla Michałka Bienia oraz podopiecznych słubickiego stowarzyszenia „Szarik”.

thumb turniej tenisa protennisTurniej w tenisa ziemnego organizowany przez słubicką szkołę ProTennis odbędzie się 22 i 23 czerwca. Mogą wziąć w nim udział dzieci w wieku od 5 lat, młodzież i dorośli. Obowiązują zapisy.

thumb voucher na wspolnejW Urzędzie Miejskim w Słubicach wręczono voucher wylicytowany na charytatywnej aukcji dla Michałka Bienia. 5 tys. zł zapłaciła za niego Małgorzata Szmelter ze Słubic. Voucher podarowała swojej nastoletniej córce.

thumb awansPiknik z Polonią jest podziękowaniem klubu dla jego kibiców, sponsorów i sympatyków za dotychczasowe wsparcie. Odbędzie się 22 czerwca na boisku bocznym SOSiR-u. Zaplanowano darmowy grill i atrakcje dla całych rodzin.