Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb konkurs zuwsZakład Usług Wodno-Ściekowych w Słubicach poinformował, że w ramach cyklu „Spotkania ze słubicką wodą” organizuje dwa konkursy plastyczne dla dzieci: „Moja kropla wody” oraz „Jak dbam, tak mam ... czyli co do ścieków nie pasuje”. Jakie prace należy przygotować?

thumb swietlica radzikowDobiega końca budowa nowej świetlicy wiejskiej w Radzikowie. Jak informuje Gmina Cybinka, do pełnej realizacji projektu brakuje jeszcze kuchni i sanitariatów. Środki na wykonanie obu tych pomieszczeń będą pochodziły z funduszu sołeckiego.

thumb halabala recytatorski 011W Przedszkolu Samorządowym nr 4 „Krasnal Hałabała” w Słubicach odbył się recytatorski konkurs patriotyczny. Dzieci prezentowały m.in. znane wiersze Wandy Chotomskiej i Władysława Bełzy. To część programu patriotycznego realizowanego przez tę placówkę w tym roku. Zobaczcie, jak było.

thumb counseling 99740 1920Gmina Słubice poinformowała o dodatkowym terminie przyjęć w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym w Słubicach. Bezpłatne porady specjalistów terapii uzależnień będą teraz udzielane w poniedziałki, we wtorki oraz w czwartki.'

thumb sparing polonia slubice odra bytom odrzanski 002

To miała być wisienka na torcie zimowych sparingów „Dumy pogranicza”. Do Słubic miała przyjechać trzecioligowa Carina Gubin, rewelacja ubiegłorocznych rozgrywek Pucharu Polski. Mecz jednak został odwołany.

thumb siatkowka as teczaPrzed nami końcówka sezonu zasadniczego III ligi siatkówki mężczyzn. Zawodnicy Asa Słubice walczą o awans do fazy playoff. Przed nimi kluczowy mecz z SKS Tęcza Krosno Odrzańskie.

thumb napedyNowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne życie z pewnością są często spotykane. Wiele ludzi inwestuje w automatyczne systemy, które ułatwiają przejazd i wejście na posesję.

thumb dostawczak3Ponad 6,5 tony ważył najbardziej przeładowany samochód dostawczy, którego skontrolowali inspektorzy lubuskiej Inspekcji Transportu Drogowego. Na 10 sprawdzonych pojazdów wszystkie były za ciężkie.

thumb lewica rada powiatuWybory samorządowe za pasem, więc z dnia na dzień poznajemy coraz więcej informacji na temat kandydatów do poszczególnych samorządów. Słubicka lewica przedstawiła dzisiaj listę osób startujących do Rady Powiatu Słubickiego.

thumb narkotyki 2Krajowa Administracja Skarbowa poinformowała o zatrzymaniu ponad 100 g narkotyków, które jechały z Holandii do Polski. Nielegalne substancje były ukryte w pojemnikach z kawą i sałatką ziemniaczaną.