Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb gra miejska 041Dobrze znasz swoje miasto? A może chcesz poznać jeszcze lepiej?  Światło dzienne ujrzała nowa gra miejska, wydana przez firmę Promet Cargo, która stanowi ciekawą propozycję np. na rodzinny spacer. W miniony weekend odbyła się oficjalna premiera!

thumb laserNiezależnie od tego, czy tatuaż jest wynikiem spontanicznego wyboru, czy świadomym planowaniem, czasami decyzja o jego usunięciu może okazać się konieczna. Najpopularniejszym i najskuteczniejszym sposobem na usunięcie tatuażu jest laser.

thumb plecakiPlecak jest jednym z najważniejszych towarzyszy każdego sportowca. Służy jako przechowalnia dla niezbędnych sprzętów, akcesoriów, odzieży, a czasem nawet posiłków.

thumb klinika bocianWiele kobiet decyduje się na macierzyństwo w późniejszym czasie z różnych przyczyn - od kariery zawodowej po osiągnięcie stabilności finansowej. Należy jednak pamiętać, że szanse na uzyskanie ciąży mogą zmniejszać się wraz z wiekiem.

thumb bez samochodu

Lantmannen Unibake Poland zaprasza do akcji wsparcia Michałka Bienia, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a. W dniach 22-24 września będzie można „nabić” kilometry na rowerze, a firma zamieni je na złotówki dla chorego chłopca.

thumb sor slubice 021Starostwo Powiatowe w Słubicach poinformowało o kolejnym dofinansowaniu jakie otrzymał Szpital im. Prof. Z. Religi. Tym razem to kwota ponad 11 mln. Środki pochodzą z Funduszu Medycznego i zostaną przeznaczone na wsparcie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

thumb opieka niemcyPraca przy opiece nad osobami starszymi w Niemczech to znakomita możliwość dla osób pragnących rozwijać swoją karierę w obszarze służby zdrowia. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na usługi opieki zdrowotnej w Niemczech, coraz więcej miejsc pracy jest dostępnych dla odpowiednio wykwalifikowanych osób z zagranicy.

thumb umowa sosirWracamy do tematu remontu basenu przy Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji. 21 września władze słubickiej spółki podpisały umowę z wykonawcą wyłonionym w niedawnym przetargu.

thumb sybiracy0517 września to tragiczna data w historii Polski. Tego dnia w 1939 roku wojska Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich zaatakowały nasz kraj, przyłączając się do wcześniejszej zbrojnej napaści Niemiec. Pamięć ofiar tej agresji uczcili mieszkańcy Słubic.

thumb kuga tabliceFunkcjonariusze SG ze Świecka zatrzymali Polaka usiłującego wjechać do Polski skradzionym w Niemczech osobowym Fordem. Szacunkowa wartość odzyskanego pojazdu to 80 tysięcy złotych.