Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Koronawirus

Wracamy do tematu koronawirusa, który na całym świecie wzbudza coraz większe obawy. Przypadki zachorowań odnotowywane są w kolejnych krajach europejskich. W Słubicach obserwowane są osoby, które wróciły z Chin i Włoch.

Wymuszenie na ul. KościuszkiDo groźnie wyglądającego wypadku doszło 26 lutego na skrzyżowaniu ul. Wrocławskiej z ul. Kościuszki. Wymuszenie pierwszeństwa skończyło się złamaniem obojczyka, poszkodowany trafił do szpitala.

Maja Rutkowski

Czy wiecie, że Maja Rutkowski (wcześniej Plich), była modelka i żona słynnego detektywa Krzysztofa Rutkowskiego, bywa regularnie w Słubicach? Ma tu swój ulubiony… zakład fryzjerski. Właśnie tam się spotkaliśmy – by porozmawiać o tym, co ją ciągnie w nasze strony i planach na najbliższą przyszłość.

policja-kogutKryminalne zagadki Słubic: internauta poinformował naszą redakcję, że w miniony weekend doszło do zabójstwa. Podobno sprawca usiłował upozorować samobójstwo swojej ofiary. Trafił już w ręce śledczych i został tymczasowo aresztowany.

Młodzieżowa rada SłubicNa jednym z forów internetowych pojawił się pomysł powołania młodzieżowej rady – miejskiej lub powiatowej. Powiat zadeklarował gotowość do jej powołania. W gminie taka rada już kiedyś funkcjonowała. Czy powinna powstać ponownie?

Pracownia Ciała SłubiceDla niektórych to oznaka męskości, dla inny wstydliwy problem. Niezależnie od preferencji i własnych przekonań warto wiedzieć, że nadmierne owłosienie pleców może być kłopotliwe. Dzięki użyciu nowoczesnego lasera do epilacji można jednak szybko pozbyć się kłopotu.

Gabinet terapeutyczny SP1 SłubiceW Szkole Podstawowej nr 1 otwarto nową salę terapeutyczną. Będą z niej korzystać uczniowie, którzy potrzebują różnego rodzaju wsparcia terapeutycznego czy pomocy psychologa.

wodaDziś rano doszło do awarii sieci wodociągowej w rejonie mostka przy Lewiatanie. Obecnie trwa jej usuwanie. Bieżąca woda powinna być przywrócona do godz.14.

Hydraulika siłowaSzukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu hydrauliki siłowej? Teraz nie musisz szukać fachowców poza Słubicami. Na miejscu jest firma, która zajmie się zarówno odpowiednim wykonaniem takiej usługi jak i serwisem.

Pożar Plac PrzyjaźniWracamy do tematu pożaru przy placu Przyjaźni. Do naszej redakcji zwróciła się pani Anna, która ucierpiała w pożarze. Wraz z dziećmi szuka mieszkania do wynajęcia.