Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Od 5 grudnia Polska będzie w tzw. obszarze wysokiego ryzyka COVID-19. W związku z tym przy wjeździe do Niemiec zaczną obowiązywać innej niż do tej pory obostrzenia. Szczegółowe komunikat przygotowało Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji.

WiatrDwa dni wiatrów dały się we znaki mieszkańcom powiatu słubickiego. Nie obyło się bez interwencji strażaków. Do najgroźniejszej sytuacji doszło w Ośnie Lubuskim, gdzie potężne drzewo zwaliło się na budynek gospodarczy.

marsz integracji3 grudnia ulicami Słubic przejdzie marsz integracyjny z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami. Jego zwieńczeniem będzie happening pt. „Nasze kolorowe serce bije dla wszystkich”.

Termo OrganikaKompletnym Systemem Ociepleń Termo Organika – to optymalne rozwiązanie! Wchodzącego w jego skład materiały izolacyjne produkowane są z najwyższej jakości surowców, przy zastosowaniu najnowocześniejszej technologii.

PracaSzukasz pracy w Gorzowie Wielkopolskim? Zobacz, co czeka kandydatów do pracy w 2022 roku i na jakie oferty można liczyć w Gorzowie?

Policja

Tragiczne wieści z drogi krajowej nr 29. W rejonie Uradu doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z kierowców zginął na miejscu.

TestFunkcjonariusze straży granicznej zatrzymali na autostradzie A2 pojazd prowadzony przez obywatela Gruzji. Kierowca przewoził cudzoziemców nielegalnie przebywających w Polsce, ponadto był pod wpływem narkotyków.

Budowa SORWracamy do tematu wypadku na budowie SOR przy słubickim szpitalu. W internecie pojawiło się nagranie z tego zdarzenia. Czy faktycznie doszło do wypadku i czy jednak byli poszkodowani?

FansportMacie już mikołajkowe prezenty? Jeśli nie, to jest dobra okazja, aby odwiedzić sklep Fansport. Na miejscu czeka wiele ciekawych produktów w super cenach. Można też kupić kartę podarunkową - to dobre i sprawdzone rozwiązanie dla niezdecydowanych.

absolutorium 20163 grudnia Collegium Polonicum w Słubicach zapraszamy na wirtualne spotkanie w ramach Dnia Kandydata na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Będzie to dobra okazja dla wszystkich chętnych, aby poznać możliwości i warunki studiowania na uczelni.