Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Biurowiec SłubiceSzukasz nowoczesnego i przystępnego cenowo biura? International Business Centre to nowe miejsce w centrum Słubice, które na 4 kondygnacjach oferuje 25 biur o powierzchni od 9 do 90 m2.

Chodnik w KunowicachW Kunowicach zakończyła się budowa chodnika w centrum miejscowości. Dzięki inwestycji, mieszkańcy, głównie ci najmłodsi, będą mogli bezpiecznie się poruszać po wiosce. Niestety, barierki ochronne, które zainstalowano przy głównej drodze, utrudniają widoczność kierowcom.

Meble PawłowskiGdzie w Słubicach znaleźć firmę, która solidnie i w przystępnym terminie wykona meble na wymiar? Pawłowski Meble to nowy podmiot na lokalnym rynku, ale bazujący na wieloletnim doświadczeniu właściciela i pracowników. Warto się przekonać samemu - pomiar i wycena są darmowe!

AutobusPamiętacie zdjęcie autobusu, który uderzył w budynek przy ul. 1 Maja? Policja ustaliła, że stoi za tym 16-latek. Konsekwencje będą poważne, odpowie przez sądem dla nieletnich m.in. za kradzież z włamaniem, rozbój i uszkodzenia mienia.

Wieża KleistaMamy najnowsze i bardziej szczegółowe wizualizacje tzw. wieży Kleista, czyli wieży widokowej, która powstaje w Słubicach w parku za Sosirem. Obiekt będzie miał 30 metrów wysokości, a na jego szczycie będzie usytuowany taras widokowy.

BurmistrzowieKto chciałby wybrać się na wycieczkę rowerową w towarzystwie burmistrza Słubic Mariusza Olejniczaka i nadburmistrza Frankfurtu Rene Wilke? Jest ku temu okazja. Ruszyła właśnie licytacja w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

PaczkomatPaczkomat do komunikacji z urzędnikami? Pod słubickim Urzędem Miejskim przy al. Akademickiej zamontowano właśnie nowe urządzenie. Będzie można w nim wysyłać i odbierać nie tylko paczki z internetowymi zakupami, ale także urzędową korespondencję. 

Kościół Ducha ŚwiętegoModlitwa przez internet? Czemu nie! Na stronie parafii pw. Ducha Świętego działa Skrzynka Intencji Modlitewnych. Można w ten sposób przesyłać intencje m.in. do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Stół rozkładanyNiezależnie od tego, czy możesz pozwolić sobie na zaaranżowanie jadalni w oddzielnym pomieszczeniu, czy z uwagi na ograniczony metraż musi ona stanowić część salonu lub pokoju dziennego, nie może w niej zabraknąć stołu. Dlaczego warto wybrać stół rozkładany?

WilkChoć wiele lat kojarzone ze złym charakterem z bajek i jako te, na które się poluje, wilki objęte są ścisłą ochroną gatunkową. Dlatego sprawą martwego zwierzęcia, znalezionego w rowie w okolicach Serbowa, zajmuje się policja. Sekcja zwłok potwierdziła, że zwierzę zostało zastrzelone.