Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb spotkanie g 7G-7 to grupa siedmiu lubuskim gmin, w której są także Słubice. Samorządy planują wspólnie pozyskiwać pieniądze unijne na duże przedsięwzięcia o zasięgu regionalnym. 29 maja odbyło się tej sprawie kolejne spotkanie w Urzędzie Miejskim w Słubicach.

kurs pedagogiczny onlineChcesz zostać nauczycielem, ale nie masz przygotowania pedagogicznego, które jest niezbędne do pracy w placówkach oświatowych? Jednym ze sposobów na zdobycie nie tylko cennej wiedzy i umiejętności, ale także potrzebnych uprawnień jest zapisanie się na kurs kwalifikacyjny pedagogiczny dla nauczycieli. Dowiedz się, na czym polega.

thumb spotkanie wlodarze2W wywiadzie udzielonym naszej redakcji po wyborach burmistrzyni Słubic Marzena Słodownik zapowiedziała, że jednym z jej pierwszych ruchów po objęciu urzędu będzie spotkanie z władzami powiatu słubickiego.

thumb prezenty2Szukasz idealnego prezentu dla bliskiej osoby, która zasługuje na wyjątkowy gest? Świetnym rozwiązaniem może być sklep z upominkami oferujący wyjątkowe prezenty. W dzisiejszych czasach, gdy wiele zakupów odbywa się online, sklepy internetowe z prezentami stają się coraz popularniejsze.

thumb usmiechnieta planeta 014Jedynie 5 km od Słubic znajduje się świetne miejsce dla szukających dobrej zabawy i odpoczynku. Być może nawet już je znacie, lecz gwarantujemy, że po wprowadzeniu licznych nowości jeszcze nie raz was zaskoczy. Poznajcie nową ofertę Rodzinnego Centrum Rozrywki Uśmiechnięta Planeta w Kunowicach.

thumb rowerKto ma ochotę na wycieczkę rowerową z przewodnikiem? 1 czerwca odbędzie się przejażdżka po polsko-niemieckim pograniczu, w tym przeprawa promem przez Odrę w Uradzie.

boze cialo_2019_th30 maja 2024 roku Kościół katolicki obchodzi Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli tzw. Boże Ciało. Tradycyjnym elementem tego święta jest procesja z udziałem wiernych. Wiemy, jak będzie wyglądać w Słubicach.

thumb doradcaDecyzja o zaciągnięciu kredytu jest często jednym z najważniejszych momentów w życiu. Wybór odpowiedniego zobowiązania finansowego może wpłynąć na naszą sytuację ekonomiczną na wiele lat. W takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy specjalistów - doradców kredytowych.

thumb akt1Akt zgonu to dokument niezbędny w wielu czynnościach wykonywanych po śmierci osoby. Wystawiany jest przez kierownika odpowiedniego Urzędu Stanu Cywilnego na podstawie zgłoszenia karty zgonu i protokołu zgłoszenia zgonu. Jakie kroki należy podjąć, by uzyskać akt zgonu po śmierci bliskiej osoby?

thumb zarabianieW dzisiejszym cyfrowym świecie coraz więcej osób poszukuje możliwości zarabiania pieniędzy z domu. Wiele osób chce połączyć elastyczność pracy zdalnej z możliwością generowania dodatkowego dochodu. Istnieje wiele różnych sposobów na zarabianie z domu.