Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Ewryk dronuje

Słubice i okolice widziane z lotu ptaka. Nagrania i zdjęcia z drona w wykonaniu naszego reportera Sławomira Tomusiaka, czyli Ewryka.

SOR SłubicePrzebudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego przy słubickiej lecznicy ruszyła pełną parą. W kolejnym filmie z serii "Ewryk dronuje" zaglądamy na plac budowy, aby podejrzeć jakie prace zostały wykonane do tej pory.

OdraNie tak dawno pisaliśmy o coraz wyższym stanie wody w Odrze. W minionym tygodniu postanowiliśmy przelecieć się naszym dronem nad rzeką w rejonie Słubic, aby pokazać wam aktualną sytuację. Okazuje się, że wody zaczęło ubywać.

Jezioro ReczynekJezioro Reczynek w Ośnie Lubuskim to prawdziwa perła powiatu słubickiego. Akwen przyciąga wielu gości, na których czekają kameralne plaże, odnowiona infrastruktura oraz ścieżki spacerowe.

Fontanna w SłubicachDzieci (i nie tylko one) mają wreszcie sporą frajdę. Ich oczy cieszą już obie słubickie fontanny, które ze względu na koronawirusa dłużej niż zwykle czekały na uruchomienie. Przelecieliśmy nad nimi naszym dronem.

Wiosna nad SłubicacmiZapraszamy na pierwszy film z cyklu "Ewryk dronuje". Na dobry początek Sławek przeleciał się dronem wokół Słubic, by uchwycić trochę wiosennych kadrów naszej okolicy. A w muzycznym tle nieco unowocześniony Vivaldi i jego 4 pory roku. Miłego oglądania!