Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

MierzwiakArtur i Martyna Mierzwiakowie kontynuują muzyczną przygodę ze śpiewaniem a capella. Tym razem na tapetę wzięli hit Eda Sheerana pt. "Shivers". Posłuchajcie, jak im wyszło.

Wystawa fotograficznaSłubicka biblioteka to nie tylko regały z książkami. To także miejsce, gdzie można spotkać ciekawą sztukę. Obecnie w można tu podziwiać dwie fotograficzne wystawy stworzone pod egidą Galerii Okno.

AndrzejkiKlub Prowincja zaprasza na kolejną odsłonę kultowej Dyskoteki Dorosłego Człowieka, tym razem w wersji andrzejkowej. Impreza odbędzie się 27 listopada. zabawę poprowadzi DJ Chickin.

Sara Egwu JamesDobra wiadomość dla fanów talentu Sary Egwu James. Młoda artystka właśnie wydaje swoją pierwszą płytę. Można ją już zamawiać w specjalnym preorderze.

transVOCALEDrugi dzień festiwalu transVOCALE 2021 (a pierwszy w Słubicach) upłynął pod znakiem rocka, jazzu i elektroniki. 19 listopada przedstawiciele tych trzech gatunków gościli na scenie Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

The bridge is overTakiego projektu nie było jeszcze w Słubicach. Różne nacje, różne języki, różne style, ale u wszystkich jedna miłość do hip-hopu i muzyczna próba odpowiedzi na pytanie czy faktycznie „most się skończył" (The bridge is over)? Zapraszamy na relację.

Dorota i Hneryk MiśkiewiczInauguracja festiwalu transVOCALE tuż tuż. W czwartek we Frankfurcie zaplanowano pierwsze koncerty. Z kolei w Słubicach impreza rozpocznie się w piątek. W ostatniej chwili do programu „wskoczyli” Dorota i Henryk Miśkiewicz.

Lokalny AniołW dniach 6-7 grudnia w Górzycy odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Aniołów. Imprezie towarzyszy dodatkowy konkurs – wybory Lokalnego Anioła. Kto nim może zostać i jak zgłosić kandydaturę?

Życie bez nałógówKto chętny spróbować swoich sił w konkursie plastycznym? Stowarzyszenie Przystań zaprasza do dzieci do rysowania i malowania pod hasłem „Twój sposób na zdrowe i wesołe życie”. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody.

TransvocaleWybierasz się na festiwal transVOCALE? W tym roku obowiązują nieco inne zasady związane z kupnem biletów. Zapraszamy na krótki przewodnik.

transVOCALEWielkimi krokami zbliża się 17. edycja Europejskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej transVOCALE. Dzięki współpracy ze Słubickim Miejskim Ośrodkiem Kultury, dla czytelników portalu Słubice24 mamy konkurs, w którym do wygrania są wejściówki.

Piotr SzumowskiKlub Prowincja i Agencja Hype Art zapraszają na kolejną dawkę humoru. Tym razem na słubickiej scenie wystąpi Piotr Szumowski, który zaprezentuje program pt. „Enzymy i pioruny”.

KobranockaKlub Prowincja rozkręca się coraz bardziej po pandemicznej przerwie. 13 listopada czeka jego gości duże wydarzenie - 10-lecie istnienia klubu. Na scenie Prowincji wystąpi kultowy polski zespół - Kobranocka.

Kiss the groundZespół GLOS - Globalna edukacja nad Odrą i Szprewą - zaprasza na pokaz filmu dokumentalnego pt. „Kiss the Ground” (Ucałuj ziemię). Film prezentuje starania amerykańskich rolników, próbujących walczyć z erozją i wyjałowieniem gleby na swoich polach.

Urodziny NiepodległejW Narodowe Święto Niepodległości mieliśmy nie tylko biegi i uroczystości religijno-patriotyczne. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury i Fundacja Dobro Kultury zaprosili mieszkańców na pl. Bohaterów, gdzie odbyło się artystyczne wydarzenie pod nazwą „Urodziny Niepodległej”.