Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Słubice na fotografiach

Fotki retro, zdjęcia przyrody, miasta, kultowe już „Zachody słońca nad Odrą”, galerie historyczne i wiele innych - autorstwa redakcji, jak i czytelników. Zachęcamy do przesyłania ciekawych fotek. Podzielcie się tym, co macie w albumach, telefonach i komputerowych dyskach - piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Flaga PolskiCzy słubiczanie są patriotami i potrafią zamanifestować przywiązanie do ojczyzny? Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zachęcaliśmy do pokazywania biało-czerwonych barw. Efekt zebraliśmy w specjalnej galerii.

Cmentarz w SłubicachCmentarze to miejsca, które kojarzą się nam z przemijaniem, refleksją i zadumą. Ale potrafią też być też wyjątkowe nastrojowe i urokliwe, szczególnie w okresie Wszystkich Świętych.

Zaćmienie słońca10 czerwca w wielu miejscach na świecie można było obserwować wyjątkowe zjawisko atmosferyczne – zaćmienie słońca. W godzinach południowych było częściowo widoczne także w Polsce, w tym w Słubicach.

Wielkanoc 2021To była Wielkanoc inna od tych, które znamy z lat poprzednich. Nie było tradycyjnego święcenia pokarmów, transmisje liturgii odbywały się w internecie, a w kościołach mogła przebywać garstka wiernych.

Kot17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Z tej okazji zachęciliśmy naszych czytelników do podsyłania fotek swoich czworonożnych przyjaciół. Odzew był bardzo duży. Zapraszamy do galerii zdjęć słubickich kociaków.

Zima SłubicePoczątek tygodnia przyniósł dużą zmianę pogody. 8 lutego w Słubicach spadło sporo śniegu, co dało się we znaki mieszkańcom, ale sprawiło również, że miejski krajobraz nabrał wyjątkowego uroku. Wybraliśmy się wieczorem na spacer, aby uchwycić te widoki na zdjęciach.