Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Słubice na fotografiach

Fotki retro, zdjęcia przyrody, miasta, kultowe już „Zachody słońca nad Odrą”, galerie historyczne i wiele innych - autorstwa redakcji, jak i czytelników. Zachęcamy do przesyłania ciekawych fotek. Podzielcie się tym, co macie w albumach, telefonach i komputerowych dyskach - piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

thumb bociany rybociceMiła informacja z Rybocic. Tamtejsza para bocianów doczekała się młodych. Ze złożonych jajek wykluły się aż 4 maleństwa.

thumb bocianyNiedawno informowaliśmy o coraz liczniej pojawiających się bocianach w naszej okolicy. Jedna z czytelniczek przesłała film z Żabic. Dzisiaj mamy dla was kolejne nagranie z bocianami, tym razem z Kunowic.

thumb bocian8Od kilku dni mamy już kalendarzową wiosnę i przyroda budzi się do życia po zimowym letargu. Jednym ze zwiastunów tej pory roku są bociany. Te niezwykle lubiane przez Polaków ptaki, właśnie pojawiły się w naszej okolicy.

thumb zachod slonca 011Za nami kolejny zimowy poranek ze zjawiskowym wschodem słońca. Nie mogło to umknąć naszej reporterce Honoracie, które wybrała się ze swoim obiektywem nad Odrę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

thumb most fsl1Jak mogą wyglądać w Słubice i Frankfurt w przyszłości? Poprosiliśmy sztuczną inteligencję, aby wygenerowała alternatywny widok na nasze miasta, biorąc pod uwagę rozwój urbanistyczny i sytuację komunikacyjną, w tym zwiększony ruch samochodowy.

thumb poranek Odra 04Zimowa aura sprzyja pięknym widokom, szczególnie w rejonie Odry. W weekendowy poranek nad rzekę wybrała się jedna z naszych reporterek, Honorata, która uchwyciła swoim obiektywem wschodzące słońce.

thumb zimowe slubiceW ostatnich dniach zima nie odpuszcza i ponownie odwiedziła Słubice i okolice. Spadło nieco śniegu, a to zawsze dobra okazja do ciekawych ujęć. Mamy piękne nagranie z drona pokazujące Słubice w wersji zimowej.

thumb odra3Zdjęcia nadodrzańskich krajobrazów nigdy się nie nudzą. Wyjątkową serię fotek naszej rzeki, w świetle będącego w pełni księżyca, wykonał fotograf Jerzy Malicki.

thumb poranek 039 listopada w Słubicach i okolicy mieliśmy wyjątkowo urokliwy poranek. Wschodzące słońce namalowało na niebie kolorowe pejzaże. Od naszych czytelników otrzymaliśmy wiele zdjęć.

thumb jesien w dwumiescie 005Jesień jest w tym roku wyjątkowo ciepła i słoneczna. To dobra okazja do spacerów, na które wielu z naszych czytelników wybiera się z aparatem w ręku. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, zebraliśmy w jednej galerii. Zapraszamy do obejrzenia.