Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Słubice na fotografiach

Fotki retro, zdjęcia przyrody, miasta, kultowe już „Zachody słońca nad Odrą”, galerie historyczne i wiele innych - autorstwa redakcji, jak i czytelników. Zachęcamy do przesyłania ciekawych fotek. Podzielcie się tym, co macie w albumach, telefonach i komputerowych dyskach - piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

thumb zachod slonca 011Za nami kolejny zimowy poranek ze zjawiskowym wschodem słońca. Nie mogło to umknąć naszej reporterce Honoracie, które wybrała się ze swoim obiektywem nad Odrę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

thumb most fsl1Jak mogą wyglądać w Słubice i Frankfurt w przyszłości? Poprosiliśmy sztuczną inteligencję, aby wygenerowała alternatywny widok na nasze miasta, biorąc pod uwagę rozwój urbanistyczny i sytuację komunikacyjną, w tym zwiększony ruch samochodowy.

thumb poranek Odra 04Zimowa aura sprzyja pięknym widokom, szczególnie w rejonie Odry. W weekendowy poranek nad rzekę wybrała się jedna z naszych reporterek, Honorata, która uchwyciła swoim obiektywem wschodzące słońce.

thumb zimowe slubiceW ostatnich dniach zima nie odpuszcza i ponownie odwiedziła Słubice i okolice. Spadło nieco śniegu, a to zawsze dobra okazja do ciekawych ujęć. Mamy piękne nagranie z drona pokazujące Słubice w wersji zimowej.

thumb odra3Zdjęcia nadodrzańskich krajobrazów nigdy się nie nudzą. Wyjątkową serię fotek naszej rzeki, w świetle będącego w pełni księżyca, wykonał fotograf Jerzy Malicki.

thumb poranek 039 listopada w Słubicach i okolicy mieliśmy wyjątkowo urokliwy poranek. Wschodzące słońce namalowało na niebie kolorowe pejzaże. Od naszych czytelników otrzymaliśmy wiele zdjęć.

thumb jesien w dwumiescie 005Jesień jest w tym roku wyjątkowo ciepła i słoneczna. To dobra okazja do spacerów, na które wielu z naszych czytelników wybiera się z aparatem w ręku. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, zebraliśmy w jednej galerii. Zapraszamy do obejrzenia.

thumb burze 001W ostatnich dniach sporo mieliśmy gwałtownych zmian pogody. W ciągu dnia duchota i upał, a wieczorem i w nocy burze z deszczami. Te ostatnie to zawsze wdzięczny temat do fotografowania.

thumb 18Niedawne deszczowe dni spowodowały, że w lasach wokół Słubic pojawiło się sporo grzybów. Zachęciliśmy naszych czytelników do przesyłaniach zdjęć swoich zbiorów. Niektóre z nich robią wrażenie.

thumb klopot most 004Najdłuższe "molo" na Odrze? Oczywiście ruiny przedwojennego mostu w Kłopocie. Niezawodny Rafał Mucha odwiedził to miejsce ze swoim dronem. Dotarł także do nagrania, na którym widać… skaczące z niego osoby.