thumb polonia ilanka 019Rywalizacja w IV lidze lubuskiej wchodzi w decydującą fazę. 27 kwietnia Polonia Słubice zmierzy się na wyjeździe z Ilanką Rzepin. Ten mecz może zdecydować o tym, który z zespołów awansuje do III ligi.

thumb staroscin mistrzostwa siatkowka 015W dniach 20-21 kwietnia Technikum Leśne w Starościnie gościło uczestników Mistrzostw Polski Szkół Leśnych w Siatkówce. Gospodarze udanie zaprezentowali się nie tylko ze strony organizacyjnej, ale i sportowej, bo na turnieju wywalczyli dwa srebrne medale.

thumb przelaje final babimost 001Za nami finał wojewódzkich biegów przełajowych w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży, w których startowali także słubiczanie. Nasi przełajowcy przywieźli z Babimostu kilka medali, w tym tytuły mistrzowskie drużynowo i indywidualnie.

thumb krolowe mlodziczkiUKS Jedynka Słubice z kolejnym złotem. Po juniorkach młodszych sukces ten powtórzyły także młodziczki, które zwyciężyły w ligowych rozgrywkach w piłce ręcznej na szczeblu woj. lubuskiego.

thumb 1 bieg januszy i grazyn 008Wracamy do tematu II edycji Biegu Januszy i Grażynek. Organizatorzy wydarzenia udostępnili regulamin imprezy oraz informacje na temat zapisów.

thumb mistrzostwa kola splawik slubice 22Za nami druga tura Spławikowych Mistrzostw Koła PZW nr 2 w Słubicach, która zakończyła zmagania wędkarzy. Pierwsze miejsce i tytuł mistrza koła wywalczył Arkadiusz Pluskota. Mamy komplet wyników.

thumb polonia stal 1 4Choć niedawno pokonali stalowców w lidze, to w pucharowych zmaganiach musieli uznać ich wyższość. Polonia Słubice przegrała u siebie ze Stalą Jasień 1:4 w 1/4 Fortuna Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego.

thumb polonia odra 1 4Na piłkarskie boiska wraca pucharowa rywalizacja. 24 kwietnia odbędą się mecze 1/4 Fortuna Pucharu Polski na szczeblu woj. lubuskiego. Polonia Słubice zmierzy się u siebie ze Stalą Jasień.

thumb test coopera wiosna 2023 022Za nami wiosenna edycja Testu Coopera 2024, która odbyła się w Słubicach. W biegowym wyzwaniu wzięły udział 72 osoby. Mamy już komplet wyników.

thumb puchar tymbarka 001Za nami tydzień piłkarskich emocji związanych z Pucharem Tymbarka w piłce nożnej. W Słubicach odbyły się turnieje eliminacyjne na szczeblu powiatu. Wiemy, kto awansował do dalszego etapu tych rozgrywek.