Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

SKP SłubiceCo słychać w A klasie? W miniony weekend SKP Słubice zremisował na wyjeździe z Zewem Dąbroszyn 2:2. Tym samym słubiczanie podtrzymali passę 8 ligowych meczów bez porażki i zajmują 2 miejsce w tabeli.

Polonia SłubiceTo był jak na razie jeden z najlepszych meczów tegorocznego sezonu w wykonaniu Polonii Słubice. Poloniści w prestiżowych derbach powiatu słubickiego pokonali na wyjeździe dotychczasowego lidera IV ligi – Ilankę Rzepin – aż 3:0.

Słubicka CzasówkaPrzeżyjmy to jeszcze raz... Najciekawsze momenty Słubickiej Czasówki 2020 okiem naszej kamery, w tym także ujęcia z drona (i nie tylko). Zapraszamy do oglądania!

Piłka nożnaTen mecz zawsze wywołuje wśród kibiców piłki nożnej sporo emocji. 26 września Polonia Słubice zagra z Ilanką Rzepin. To kolejne odsłona prestiżowych derbów powiatu słubickiego.

GolfKto okaże się najlepszy w golfowej rywalizacji i zdobędzie puchar starosty słubickiego? Przed nami kolejny odsłona turnieju pod jego patronatem. Ruszyły zapisy.

Słubicka CzasówkaZa nami Słubicka Czasówka - pierwsza edycja nowej, kolarskiej imprezy w naszym mieście. Na nowo powstałej ścieżce rowerowej na wale przeciwpowodziowym ścigali się i mali, i duzi. Rywalizację śledziliśmy z naszym obiektywem.

Piłka nożna

Dobre wiadomości z Międzyrzecza. 22 września Polonia Słubice pokonała miejscowy zespół Orła 2:0 w III rundzie piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.

Sebastian RogozińskiGolf to kolejna dyscyplina sportu, która dynamicznie rozwija się w naszym mieście. Dowodem na to są coraz lepsze występy młodzieży szkolonej w Słubice Golf Club. Sebastian Rogoziński właśnie przywiózł brązowy medal z mistrzostw woj. lubuskiego.

Siatkówka plażowaSwoją imprezę w ramach Narodowego Dnia Sportu mieli także siatkarze. Turniej w wydaniu plażowym odbył się 19 września na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Mocarze nocyNarodowy Dzień Sportu to także rywalizacja wędkarzy. Tym razem panowie z Koła PZW nr 2 w Słubicach zorganizowali zawody spławikowo-gruntowe drużyn trzyosobowych o tytuł „Mocarzy nocy”. Stawką był puchar ufundowany przez firmę budowlaną Zdzisława i Mariusza Mazurków.