Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

SKP SłubicePiłkarskich kibiców zapraszamy na kolejny weekend z piłką nożną. Przed nami 5. kolejka piłkarskiej klasy A (grupa słubicka). SKP Słubice zagra u siebie z Mościenko Sienno.

Piłka nożna

Dobra wiadomość dla kibiców Polonii Słubice Po ostatnich, nieco słabszych meczach w rozgrywkach IV ligi, poloniści się wreszcie sięgnęli po zwycięstwo. W III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym pokonali Zorzę Kowalów 6:0.

HannesZa nami druga w tym roku odsłona „Bieg bez granic / Lauf ohne Grenzen”. Tym razem biegacze spotkali się po niemieckiej stronie Odry. W rywalizacji na 10 km najszybszy okazał się Hannes Hähnel reprezentujący barwy S.C. Frankfurt.

seniorW 2021 roku to Słubice będą gospodarzem corocznego polsko-niemieckiego festynu dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Tradycyjnie już uczestnicy wezmą udział w rozmaitych konkurencjach sportowych i rekreacyjnych.

SKP SłubiceSkoro weekend to tradycyjnie będzie dużo grania. Podczas najbliższej kolejki piłkarskiej klasy A nie zabraknie emocjonujących pojedynków, choć SKP Słubice tym razem będzie pauzować.

TenisMożemy pochwalić się sukcesami lekkoatletów, piłkarek ręcznych czy triathlonistów. Ale w Słubicach rosną nam także talenty w tenisie ziemnym. Próbkę ich możliwości mieliśmy okazję podziwiać podczas niedawnego Narodowego Dnia Tenisa w Zielonej Górze.

Polonia SłubiceKorona Kożuchów będzie najbliższym rywalem Polonii Słubice w rozgrywkach IV ligi. Obie drużyny nie rozpoczęły nowego sezonu najlepiej, więc zapowiada się zacięta walka o tak potrzebne punkty.

Mocarze nocyJuż niebawem nad Odrą odbędzie się szósta edycja jednej z największych imprez wędkarskich w naszej gminie. „Mocarze nocy” ponownie zmierzą się w rywalizacji o puchar ufundowany przez Zdzisława i Mariusza Mazurków.

Anna HarkowskaPod koniec wakacji w internecie pojawiła się informacja, że Anna Harkowska jest oskarżona o stosowanie niedozwolonego dopingu. Kolarka przekonuje, że jest niewinna i padła ofiarą sabotażu. Wydała oświadczenie, a kibiców prosi o nieosądzanie jej przed wyjaśnieniem sprawy.

Motoric TrainingOd września ruszają w Słubicach nowe zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży – Motoric Traning. Organizatorzy zajęć chcą skupić się na poprawie ogólnej sprawności wśród uczestników.