Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Wybory 2010 2010/11/19 18:21 #7186

  • kajkur
  • kajkur Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie posądzałem Ariela o taką stronniczość i przejaskrawienie sytuacji. On święty nikogo nie zakleja , heh dobre sobie. Ciekawe, że wymienił tylko jedno nazwisko w swoim "felietonie". Ja jestem ciekaw dzisiejszego wieczora. Przyszły, niedoszły burmistrz wynajął armię do pilnowania jego plakatów na słupach, jednocześnie nie dopuszczając innych do plakatowania. Chyba musi poważnie obawiać się o swoją posadę.

Tak czy siak zachęcam wszystkich do głosowania na swoich kandydatów, bo wyniki tych wyborów zależą od nas !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 18:28 #7187

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Całe szczęście prawo jeszcze obejmuje Słubice i nikt nie może nikomu zakazać wieszania plakatów na słupach. Jeśli zakaże, to dzwonimy grzecznie na policję i zgłaszamy sprawę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 18:33 #7188

  • dokror
  • dokror Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zdziwicie się od 21.00 przy każdym słupie bedzie ochroniarz z firmy kastor i będzie bronił jak lew plakatów Rysia - na polocję i straż miejską nie ma co dzwonić, bo to oleją. Stawiam na Lesickiego jest wyrazisty - pozostali bez jaj takie są wnioski z kampanii i debaty

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 20:25 #7189

  • eko liko
  • eko liko Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
"Nie posądzałem Ariela o taką stronniczość i przejaskrawienie sytuacji. On święty nikogo nie zakleja , heh dobre sobie.
Dobre sobie...Rozumie, ze kazy chce sie nachapac ale Panie Arielu nawet ta zapuszczona broda a la inteligent nie pomoze bo dobrze wszyscy pamietamy jak jescze niedawno zalewal sie Pan alkoholem wieczornymi porami razem ze swymi kolegami pod fontanna.. Moze wlasnie nastal czas aby zmezniec i wydoroslec ale to nie jest czas aby przez uklady blyszczec na plakacie i obiecywac pierdoly...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 20:43 #7191

  • Pawelec
  • Pawelec Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
eko liko napisał:

"Nie posądzałem Ariela o taką stronniczość i przejaskrawienie sytuacji. On święty nikogo nie zakleja , heh dobre sobie.
Dobre sobie...Rozumie, ze kazy chce sie nachapac ale Panie Arielu nawet ta zapuszczona broda a la inteligent nie pomoze bo dobrze wszyscy pamietamy jak jescze niedawno zalewal sie Pan alkoholem wieczornymi porami razem ze swymi kolegami pod fontanna.. Moze wlasnie nastal czas aby zmezniec i wydoroslec ale to nie jest czas aby przez uklady blyszczec na plakacie i obiecywac pierdoly...

Myślę, że teraz przesadziłeś. Nie jestem zwolennikiem ani przedstawicielem żadnego kandydata na radnego, ale taka sprawa wg mnie nadaje się do sądu w trybie wyborczym za naruszenie dobrego imienia i dóbr osobistych. Jeśli nie jesteś w stanie udowodnić tego co mu zarzucasz, możesz mieć problemy. Takie oskarżenia przecież mogą wyraźnie zdyskredytować go w oczach potencjalnych wyborców, czyli działać realnie na jego szkodę.

Z tego co słyszałem jest już prowadzonych w Słubicach kilka spraw w trybie wyborczym za właśnie pisanie oskarżeń na różnych forach internetowych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 21:15 #7192

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Oczywiście artykuł pana Pawelczyka nie dyskredytuje nikogo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 22:19 #7193

  • Voter
  • Voter Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panie eko liko, niech Pan nie przesadza, chłopak opisał całą sytuację całkiem dobrze, sam widziałem to na własne oczy i po prostu też mnie to razi. A to czy ma bródkę czy nie jej nie ma o niczym nie świadczy. Ja go kojarzę jako wesołego, inteligentnego gościa. A wypominając mu jakieś akcje w parku to proszę spojrzeć na ten artykuł www.wiadomosci24.pl/artykul/miejmy_otwarte_oczy_75745.html . Proszę sobie lepiej przypomnieć jak dotychczasowa władza wykorzystywała nasze pieniądze na bankiety, na których alkoholu zazwyczaj nie brakowało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 23:32 #7195

  • robak
  • robak Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
do dokror:
miales racje ze po 21 bada stali ochroniarze Pana Bodziackiego twierdzac ze" slup jest ich"
slupy co prawda sa urzadu miasta ktorym rzadzi Bodziacki wiec zaplacil ile trzeba za pilnowanie i tak stoja tam chlopaczki i pilnuja aby ich nie zakleic. sama bylam swiadkiem tego dzisiaj.
Tylko nie rozumiem dlaczego nie mozna wyznaczyc z gory ktory slup jest kogo czy kazdy ile ma miejsca na powieszenie plakatow i byl by spokoj a tak kazdy sie zakleja i jest tylko balagan
Co oczywiscie laczy sie z wielkimi kosztami ale przeciez miasto ma tyle pieniedzy ze takie kilkanascie tysiecy to nic w porownaniu z tym ile pieniedzy nikt nie potrafi wyjasnic gdzie sa. mysle ze kazdy ma swojego kandydata a to kogo plakaty beda wisiec przez sobote i niedziele nie zmieni naszego wlasnego zdania.

pozdrownienia dla szefa zamieszania Mirosława Musiał ktory zwołał ochroniarzy !! swietny kandydat na radnego naorawde jeszcze raz wielkie brawa pokazal co sie liczy znajomosci czy morale !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 23:36 #7196

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
Niestety smutne to wszystko i żenujące. Czy ci ludzie nie wiedzą, że tylko się ośmieszają takimi działaniami? Nie znam nikogo, kto by się sugerował nalepionym plakatem wyborczym. znam za to wiele osob, ktore odstrasza od kandydatow to w jaki sposob prowadzą polityke plakatową. Ciekawe czy po wyborach beda pełnić warty honorowe przy słupach i sprzątać te śmieci do czego sa zobowiąazani przepisami prawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/19 23:42 #7197

  • Lesicki Dariusz
  • Lesicki Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wstyd mi za "władze"
Szanowni Forumowicze,
chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przez ostatnie tygodnie czynnie wspierali mnie w trakcie kampanii wyborczej, członkom sztabu, kandydatom do Rady i wszystkim dobrowolnie współpracującym. Praca z Wami to była przyjemność. Szczególnie chciałbym wyrazić słowa uznania dla Pełnomocnika KWW Słubiczanie.pl Roberta Włodka. Nie mniejsze podziękowania dla Mariusza Dubackiego, Grzegorza Cholewczyńskiego, Przemka Wojdyło,Braci Bidolów, Mariusza Rękawieckiego, Pawła Drzewieckiego i wielu wielu innych...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/20 16:46 #7199

  • batopl
  • batopl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
No to znamy już nazwiska przyszłych nowych pracowników magistratu:) O ile słubiczanie zagłosują na socjalizm z ludzką twarzą:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/20 16:50 #7200

  • Di Matteo
  • Di Matteo Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Trwa Cisza Wyborcza ! To Wszyscy Wiemy ! Jednak mam pytanie ,wyniki z dużych miast poznamy w TV ,bardzo szybko ,Czy wyniki z Naszego Miasta szybko znajdą się na portalu slubice24.pl ? B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/20 17:35 #7201

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Di Matteo napisał:

Trwa Cisza Wyborcza ! To Wszyscy Wiemy ! Jednak mam pytanie ,wyniki z dużych miast poznamy w TV ,bardzo szybko ,Czy wyniki z Naszego Miasta szybko znajdą się na portalu slubice24.pl ? B)

Postaramy się zrobić to najszybciej jak się tylko da :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Wybory 2010 2010/11/21 23:12 #7231

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
witam
Czy już znane są wyniki wyborów?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/21 23:30 #7232

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Niestety, półtorej godziny to za mało dla slubice24.pl na skompletowanie wyników. Myślę, że szybko, to oznaczało w ciagu tygodnia, jak już minie czas na odwołania...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.