Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Wybory 2010 2009/11/23 12:04 #4723

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hm...nigdy nie miałam z nią zetknięcia prywatnie<i to chyba całe szczęście> ale można powiedzieć , że ją "nawet" znam i jakoś by mnie podkusiło aby oddać na tą Panią głos , gdyby startowała:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2009/11/29 01:47 #4936

  • janpis
  • janpis Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
brawo.sluszna decyzja, ta kobieta ma jaja, jest zdecydowana, zna sie na rzeczy, jest konkretna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2009/11/29 09:04 #4937

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Takie osoby są właśnie potrzebne . Takie które będą wiedziały co z czym zrobić , za co się wziąć , a nie tylko siedziały na fotelu i czekały : "a możę samo się coś zrobi hm?" A więc ja BARDZO bym chciała aby Pani Katarzyna startowała na burmistrza Słubic!!!!!:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2009/11/29 16:20 #4950

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
:) napisał:

Takie osoby są właśnie potrzebne . Takie które będą wiedziały co z czym zrobić , za co się wziąć , a nie tylko siedziały na fotelu i czekały : "a możę samo się coś zrobi hm?" A więc ja BARDZO bym chciała aby Pani Katarzyna startowała na burmistrza Słubic!!!!!:)

Rozumiem, że tylko dzięki zdecydowaniu tej Pani mamy teraz przerost zatrudnienia, kolesiostwo i burdel w UM oraz podległych w podległych mu instytucjach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2009/11/29 21:41 #4976

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Boze uchowaj od takiego kandydata!Traktowanie UM jak prywatnego folwarku,a strazy miejskiej jako szoferow i ochroniarzy:kompetencje pani Katarzyny.Niech startuje-moze zmusi mnie w ten sposob do pojscia na wybory(pierwszy raz mialem odpuscic).Pojde,aby glos odebrac.:P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2009/11/30 15:28 #5036

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
obserwator napisał:

Boze uchowaj od takiego kandydata!Traktowanie UM jak prywatnego folwarku,a strazy miejskiej jako szoferow i ochroniarzy:kompetencje pani Katarzyny.Niech startuje-moze zmusi mnie w ten sposob do pojscia na wybory(pierwszy raz mialem odpuscic).Pojde,aby glos odebrac.:P



A więc widzę , że co do Pani Katarzyny miałam całkowicie mylne zdanie? Hm. Takie wnioski nasunęły mi się po przeczytaniu tej wypowiedzi , dochodząc również do wniosku iż musisz ją obserwatorze znać i wiesz co piszesz. Teraz mam dużo do myślenia . :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/01/27 13:03 #5479

  • Kalina
  • Kalina Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Czy to juz rozpoczela sie rzez,czyli kampania wyborcza?:) Bo tak sobie czytam nasz folder reklamowy,czyli "Gazete Slubicka" i patrze a tam normalnie beda jednak budowac swietlice w Drzecinie.Pisze" jednak",bo jeszcze w listopadzie bodajze, przy tworzeniu budzetu na 2010 stala w rubryce kwota jakas na te budowe,a pozniej bylo zero kwoty.Teraz widze,ze ostatecznie znalazly sie pieniadze.Nie twierdze,ze to zle iz ten obiekt bedzie budowany,ale czuje juz uklon w strone wyboercow z okregow wiejskich:).Tam mozna wygrac wybory.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/01/28 15:27 #5483

  • andrea
  • andrea Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kochani te wybory musi wygrać osoba rzetelna, uczciwa, ale w moim przekonaniu nie ze świecą, ale z halogenem w słoneczny dzień trzeba szukać. Jedno co mnie najbardziej dobija to fakt, że wszędzie widoczne jest "kolesiostwo", a na temat UM niewarto się wypowiadać, szczera prośba, powinni zatrudnić jeszcze kilkadziesiąt osób na stanowisko opieraczy dla pracowników. A wybory to obowiązek każdego z Nas, najlepsze dopiero przed nami, już niedługo zacznie się stara śpiewka "Obiecuję, że obecuję, obiecywał będę" :) :) :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/10/17 18:14 #6754

  • rasta_z_miasta
  • rasta_z_miasta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Taaaak, T. Ciszewicz taaak :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Wybory 2010 2010/10/19 10:21 #6786

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
WITAM.MAMY WYBORY 2010.WYBIERAJMY TYCH CO OBIECUJA NASZA OCZEKIWANA OBWODNICE SLUBIC BO W NASZYM MIESCIE CORAZ TRUDNIEJ SIE MOZNA PORUSZA,CZY PIESZO CZY SAMOCHODEM.PRZY WOJSKA POLSKIEGO SA SZKOLY NASZYCH POCIECH,A TIRY MKNA JAK SZALONE.BUDYNKI SYPIA SIE.ZACZYNA BYC JAK W DUZEJ AGLOMERACJI POWIETRZE ZANIECZYSZCZONE.ALE PAMIETAJMY CZY Z OBIETNICY NIE ZROBIA TYLKO OBIETNIC ABY WYGRAC I ZAJMOWAC INTRATNE STANOWISKA.JESLI TAK BEDZIE ROZLICZMY ICH W NASTEPNYCH WYBORACH I WYSLIJMY DO DIABLA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Wybory 2010 2010/10/19 21:39 #6794

  • dokror
  • dokror Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Lesicki najlepszy kandydat na burmistrza - www.slubiczanie.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/10/19 21:41 #6795

  • dokror
  • dokror Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
www.slubiczanie.pl/program.html

Bezwzględnym priorytetem dla władz miasta powinna być budowa obwodnicy Słubic. Lat zaniedbań w tej dziedzinie nie można wytłumaczyć praktycznie niczym. Wokół, choćby w Ośnie Lubuskim, obwodnice są z sukcesem budowane, natomiast Słubice wielkie inwestycje drogowe omijają szerokim łukiem. Jesteśmy miastem, przez które przejeżdża ogromna ilość samochodów ciężarowych. Nie mogą one niszczyć dróg w centrum miasta, nie mogą stanowić zagrożenia dla mieszkańców. Dlatego właśnie budowa obwodnicy będzie moim priorytetem inwestycyjnym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/10/22 01:08 #6805

  • martunia
  • martunia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam Wszystkich!
A ciekawa jestem, co sie zmieni po wyborach!?
Czekam na mieszkanie juz 6 lat (a z tego co wiem, są osoby które jeszcze raz tyle czekają). Pisemko było, zgłosimy się, itp., Wiem, że są mieszkania, sami z mężem znaleźliśmy takie, ale zaraz sie okazało,że socjale mają z tego powstać i nie ma szans, tylko,że okazuje sie,że w takich mieszkaniach ( wyremontowanych) zamieszkują ludzie, którym jest to komunalnie przyznabe. Jak nie ma się funduszy i ZNAJOMOŚCI to raczej marne szanse. Ale... taką sytuacje jak ja znam to trzeba nagłośnić, i uwierzcie mi zrobię to...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/10/22 07:00 #6806

  • Kalina
  • Kalina Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ech....gdybys pracowala w ZAMK-u,od reki mialabys mieszkanie.Walcz dziewczyno o swoje.
Wystarczy juz nepotyzmu i kumoterstwa w Slubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/10/29 01:19 #6824

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Pracownicy największego zakładu pracy w mieście (UMiG ) oraz instytucji zależnych, w trosce o swoje miejsca pracy, karnie razem z bliższą i dalszą rodziną pójdą zagłosować na "Bodzia"
Nikt mu nie podskoczy, kupił sobie głosy etatami w urzędzie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.