Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb sejmikKto zasiądzie w  Sejmiku Województwa Lubuskiego VII kadencji? Poznaliśmy oficjalne wyniki do najwyższego szczebla samorządu. Słubice będą w nim miały jednego swojego reprezentanta - Marcina Jabłońskiego z Koalicji Obywatelskiej.

thumb maria skalniakSzanowni Państwo, w wyborach do Rady Miejskiej w Słubicach startowałam z komitetu wyborczego obecnego burmistrza Mariusza Olejniczaka i dzięki Państwa głosom weszłam w skład nowej rady.

powiat starostwoKogo mieszkańcy wybrali do Rady Powiatu Słubickiego? Policzono głosy we wszystkich trzech okręgach. Znamy podział mandatów.

thumb slawomir dudzisW gminie Rzepin był tylko jeden kandydat na stanowisko burmistrza. Sławomir Dudzis uzyskał  76,98% głosów i będzie pełnił tę funkcję przez kolejne pięć lat.

powiat starostwoKogo mieszkańcy wybrali do Rady Powiatu Słubickiego? Trwa jeszcze liczenie głosów, ale w słubickim okręgu znamy już dane ze 100% obwodowych komisji wyborczych.

thumb marek kolodziejczykW gminie Cybinka o fotel burmistrza ubiegało się troje kandydatów: Agnieszka Cholewa, Marek Kołodziejczyk oraz Adam Worona. W I turze wygrał aktualnie urzędujący burmistrz.

thumb kozlowski stanislawStanisław Kozłowski był jedynym kandydatem na stanowisko burmistrza Ośna Lubuskiego i uzyskał w głosowaniu 64,26% głosów, co oznacza, że został wybrany w I turze wyborów.

thumb robert tomekTomasz Stupienko został wybrany na wójta Górzycy. Był jedynym kandydatem na to stanowisko. Uzyskał 73,10% poparcia.

thumb II turaPoliczono głosy w 100% obwodowych komisji wyborczych w gminie Słubice. Wynika z nich, że odbędzie się II tura wyborów na burmistrza Słubic. Zmierzą się w niej obecny burmistrz Mariusz Olejniczak i Marzena Słodownik.

kandydaci burmistrz slubice thPodajemy kompletne wyniki w wyborach na burmistrza Słubic. Wg danych ze 100% komisji obwodowych w Słubicach, I turę wygrał Mariusz Olejniczak zbierając 47,80% głosów.