Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

thumb spotkanie marzena grzesiekPo wynikach wyborów samorządowych wiele osób zastanawiało się, jak będą wyglądać relacje między Radą Miejską w Słubicach a nowo wybraną burmistrzynią Marzeną Słodownik. Samorządowcy mają za sobą pierwsze spotkanie w tej sprawie.

thumb olejniczak mariusz oswiadczenieBurmistrz Słubic Mariusz Olejniczak przegrał rywalizację o reelekcję w II turze z Marzeną Słodownik. Na swojej stronie opublikował oświadczenie, w którym zwrócił się do mieszkańców Słubic oraz nowo wybranej burmistrzyni.

thumb marzena slodownikW minioną niedzielę słubiczanie wybierali burmistrza. Marzena Słodownik wygrała z dotychczas urzędującym Mariuszem Olejniczakiem i została pierwszą w historii Słubic kobietą na tym stanowisku. Poprosiliśmy ją o krótką rozmowę po ogłoszeniu wyników.

thumb marzena slodownikPo podliczeniu wszystkich głosów z 21 obwodowych komisji wyborczych na terenie gminy Słubice, Marzena Słodownik została nowym burmistrzem Słubic. Z dotychczas urzędującym burmistrzem Mariuszem Olejniczakiem wygrała z przewagą 89 głosów.

wybory samorzadowe 2018 002 thZa nami II tura wyborów na burmistrza Słubic. Głosowanie zakończyło się 21 kwietnia o godz. 21:00. Teraz czekamy na wyniki. Będziemy je podawać na bieżąco w miarę spływania danych z obwodowych komisji wyborczych.

thumb pozew burmKampania wyborcza na finiszu nabrała temperatury. Mamy pierwszy w Słubicach pozew w trybie wyborczym między kandydatami na burmistrza. Na jego złożenie zdecydował się burmistrz Mariusz Olejniczak.

thumb kazdy glosPrzed nami II tura wyborów samorządowych. W Słubicach będziemy wybierać burmistrza. Fundacja Grupy Pomagamy, która na co dzień zajmuje się wspieraniem osób w potrzebie, zachęca do wzięcia udziału w głosowaniu.

thumb Marzena2104Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, Kochani, dziękuję Wam za zaufanie, oddane głosy i dotychczasowe wsparcie. Blisko 53 % z Was opowiedziało się za zmianą i nowym spojrzeniem na naszą wspólnotę. To bardzo budujące i daje moc do pracy i kolejnych wyzwań.

thumb ryszard pawlukowskiWitam wszystkich słubiczan. Zachęcam państwa do udziału w wyborach 21 kwietnia. Proszę o jak największą frekwencję. Ja zagłosuję na Marzenę Słodownik. Zachęcam do wysłuchania mojego oświadczenia.

thumb ryszard pawlukowski

Dziękuję Państwu za zaufanie i oddane na mnie głosy. 21 kwietnia wybieram przyszłość Słubic i bardzo proszę zagłosujcie ze mną na Marzenę Słodownik - Ryszard Pawlukowski.