Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Wybory 2010 2010/11/10 22:51 #7009

  • Lesicki Dariusz
  • Lesicki Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jurand - wrzucieś to już do tematu pytania do ekipy Lesickiego i teraz tutaj. Naciskam na play a tu i tam pojawia się napis: An error occurred, please try again later to odczekałem chwilę i try again i dalej nic. Wstaw może linka, chętnie obejżę spot Tomka. I nie bedę go komentował, jak to Ty już zrobiłeś w obu przypadkach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Lesicki Dariusz.

O:Wybory 2010 2010/11/11 07:13 #7012

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3


Panie Darku, nie wiem czemu panu nie wyskakuje, bo ja oglądam normalnie, i tu na forum i bez pośrednio na youtube... nie wiem gdzie problem, ale jeśli tu nie odpala Panu, zapraszam na skrzyżowanie przy delcie, tam Pan zobaczy a nawet usłyszy:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/11 08:15 #7013

  • Lesicki Dariusz
  • Lesicki Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ten link się uruchamia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/11 18:51 #7023

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
Panie Darku i Panie Ryszardzie! ( O Panu Tomaszu nie wspominam bo On nie śmieci...- oby tak dalej) a Pan Panie Dariuszu i Pan Panie Ryszardzie...błagam, porozmawiajcie trochę z wolontariuszami od plakatów, bo to co zrobiono dzisiaj z rana pod Piotrem i Pawłem to naprawdę żenada!!!! Najpierw zerwano plakaty Lesickiego i jego radnych i Ciszewicza i jego radnych, a oblepiono cały słup Ryszardem......byłoby w miarę dobrze gdyby nie to że zerwane plakaty znalazły się wokół słupa, na trawniku, na chodniku i na krzewach...tragedia...syf i nic więcej i tak mają być przedstawiani kandydaci??!! po południu poszedl odwet i ekipa od Dariusza zrobiła to samo- zerwali Rysia i wlepili po całości Darka...ehhh myslałem że ktoś tu będzie mądrzejszy...ale nie! Ryszard dołączył do Darka leżącego na betonie i krzakach...plakaty przyozdobiły chodniki i krzaki...naprawdę brak słów, nie otaczjcie się ludźmi którzy odwalają fuszerkę, nie idzicie na ilość a idźcie na jakość!, Czekałem do wieczora by zobaczyć jak jeszcze chłopaki od Ciszewicza zrobią ten sam numer ale nikt na szczęście nie poniżył się do tego stopnia. Za to widziałem jak ekipa Lesickiego wiesza plakaciki...czerwona mała furka z rencistami ekscytującymi się i w pośpiechu lepiącymi plakaty... nie biegajcie tak! nikt wam nic nie zrobi! nie ma się też czego wstydzić...no chyba że się śmieci wokół to jak najbardziej....

Brawo Panie Tomaszu , brawa wolontariusze! nie dajcie się sprowokować i nie popełniajcie tych samych błędów co oponenci.... Słubice i tak Was widzą!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/13 22:36 #7112

  • Lesicki Dariusz
  • Lesicki Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pozdrawiam serdecznie,
wojna plakatowa nie jest potrzebna, ale nie ja i mój komitet ją rozpętałem - niestety nikt nie chce się dogadać, co do podziału powierzchni na słupach i zapewne do 21.11.2010 poczekamy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 02:51 #7124

  • martunia
  • martunia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
jak czytam posty "jurand'a" to aż śmiać mi sie chce. Ludzie tu o poważnych sprawach probują napisać a tu co...ja jakoś widzę w całym mieście różne plakaty, i taka jest kolej rzeczy kampani wyborczej!Wydaje mi się,że tym co piszesz nie przyniesiesz głosów swojemu wybrańcowi( z postów widać który to). A ja wiem już na kogo oddam swój głos, i nic tego nie zmieni :) szkoda mi czasu na czttanie Twoich postów "jurandzie"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 16:33 #7136

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Panie Darku, jak do tej pory nie odpowiedział mi Pan na zadane na tym forum pytanie o obecność w składzie Pana sztabu wyborczego osoby, która została przyłapana na złodziejstwie w Collegium Polonicum. I jak to się ma do stwierdzenia, że otacza się Pan ludźmi uczciwymi i kompetentnymi? Panie Darku proszę o odpowiedź i rozwianie wszelkich wątpliwości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 16:56 #7137

  • batopl
  • batopl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
A tej odpowiedzi też jestem ciekawy... Czekam z niecierpliwością jakie będzie tłumaczenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 17:25 #7138

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
A czy człowiek ten został skazany prawomocnym wyrokiem? :) Bo jeśli nie to to są pomówienia ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 17:31 #7139

  • batopl
  • batopl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
To że nie został skazany prawomocnym wyrokiem, to nie znaczy że tego nie zrobił. O ile pamiętam miał wpisaną naganę do akt uczelni, a procedurę ścigania i wyroków sobie odpuszczono ze względu na niewielką wartość ukradzionych książek. Tylko, że tu nie chodzi o pieniądze, tylko o zasady, ktorych nie sposób wycenić...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 17:39 #7140

  • kbl
  • kbl Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Idąc tym samym tropem: to że nie został skazany oznacza w kontekście prawnym, że tego nie zrobił, ponieważ z tego co mi wiadomo nadal obowiązuje w Polsce zasada domniemania niewinności.

Mimo to, uważam, że jeśli ktoś to zrobił powinien się przyznać, w imię zasad, jak mawiał Boguś Linda.

Koniec więc prowokowania, czekamy na ustosunkowanie się kandydata... choć pewnie wśród pracowników innych sztabów by się również znalazło kilka osób, które mają za pazurami pewnie i większe "kradzieże".

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 17:49 #7141

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
kbl napisał:

A czy człowiek ten został skazany prawomocnym wyrokiem? :) Bo jeśli nie to to są pomówienia ;)


Poszukaj sobie w Kodeksie co to znaczy pomówienie. Po pierwsze nikogo nie wymieniam z imienia i nazwiska, po drugie nie stwierdzam takiego faktu, tylko zadałem pytanie, bo tak słyszałem. Chcę się upewnić, czy to prawda więc pytam u źródła, czyli samego kandydata. Liczę na wyjaśnienie Pana Lisieckiego i rozwianie moich wątpliwości.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 19:28 #7143

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
Szanowny Panie Wolanin!
Pierwszy Pana post/komentarz na ten temat pozwalał na jednoznaczą identyfikację osoby, o kórej mowa, ale został szybko przez Pana poprawiony, bo zdawał Pan sobie sprawę z tego, z czym to jest związane.
Ciekawi mnie, dlaczego w obliczu kampanii wyborczej nagle wywlekane są sprawy, które miały miejsce (jeśli miały - bo cały czas czekamy na reakcję Pana Kandydata) 10 lat temu, a może dawniej...
Szkoda, że nie chce Pan rozmawiać o metyrorycznych kwestiach, ale być może te akurat uważa Pan za kluczowe dla kandydującej osoby.
PS.Rozumiem, że zna Pan również pojęcie "zatarcie skazania"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 23:11 #7145

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zachęcamy do zapoznania się ze specjalną zakładką dotyczącą wyborów samorządowych. Przygotowaliśmy zbiorcze zestawienie kandydatów na burmistrza oraz wszystkich list komitetów wyborczych do Rady Miejskiej, Rady Powiatu Słubickiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego. W przypadku dwóch ostatnich zestawienie uwzględnia listy zarejestrowane na terenie "słubickich" okręgów.

www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...k-i-na-kogo-glosowac

www.slubice24.pl/wybory-2010

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/15 23:15 #7146

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
Dziękujemy, bardzo przydatne wiadomości Panie Adminie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.