Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Wybory 2010 2010/11/21 23:33 #7233

  • jeziu89
  • jeziu89 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
nawet serwer Lubuskiej nie wyrabia ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/22 00:13 #7234

  • ptasiagrypah5n1
  • ptasiagrypah5n1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Podobno w Słubicach wygrał Pan Tomek, nie ma jeszcze wyników z wiosek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/22 00:33 #7235

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
kreplas napisał:

Niestety, półtorej godziny to za mało dla slubice24.pl na skompletowanie wyników. Myślę, że szybko, to oznaczało w ciagu tygodnia, jak już minie czas na odwołania...


Jak w ciągu 1.5 godziny mamy podać wyniki wyborów skoro ich jeszcze nie ma? :)

Możemy podać jedynie te co są oficjalnie znane, z głosowania w szpitalu.

Ryszard Bodziacki - 10
Dariusz Lesicki - 5
Tomasz Ciszewicz - 4
Pozostali kandydaci - 0

A jeśli chcecie nieoficjalne wyniki pierwszej trójki to proszę bardzo (zaznaczam, że to nieoficjalnie i mogą ulec zmianie):

2551 Tomasz Ciszewicz
2433 Ryszard Bodziacki
2288 Dariusz Lesicki

Aktualizacja:

Napływają do nas kolejne cząstkowe wyniki z poszczególnych obwodów głosowania, jednak żeby nie wprowadzać zamieszania, to zamiast publikować wyniki z poszczególnych obwodów, będziemy co jakiś czas aktualizować sumaryczny wynik w artykule dotyczącym wyborów
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...na-burmistrza-slubic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Wybory 2010 2010/11/22 00:46 #7236

  • ptasiagrypah5n1
  • ptasiagrypah5n1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
I oby oficjalnie było bez zmian :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/22 07:08 #7237

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
marcin.kiedrowicz napisał:

kreplas napisał:

Niestety, półtorej godziny to za mało dla slubice24.pl na skompletowanie wyników. Myślę, że szybko, to oznaczało w ciagu tygodnia, jak już minie czas na odwołania...


Jak w ciągu 1.5 godziny mamy podać wyniki wyborów skoro ich jeszcze nie ma? :)

Możemy podać jedynie te co są oficjalnie znane, z głosowania w szpitalu.

Ryszard Bodziacki - 10
Dariusz Lesicki - 5
Tomasz Ciszewicz - 4
Pozostali kandydaci - 0

A jeśli chcecie nieoficjalne wyniki pierwszej trójki to proszę bardzo (zaznaczam, że to nieoficjalnie i mogą ulec zmianie):

2551 Tomasz Ciszewicz
2433 Ryszard Bodziacki
2288 Dariusz Lesicki

Aktualizacja:

Napływają do nas kolejne cząstkowe wyniki z poszczególnych obwodów głosowania, jednak żeby nie wprowadzać zamieszania, to zamiast publikować wyniki z poszczególnych obwodów, będziemy co jakiś czas aktualizować sumaryczny wynik w artykule dotyczącym wyborów
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...na-burmistrza-slubic


Byłem pewien,że przeprowadzicie Państwo sondaże przed lokalami wyborczymi, stąd te półtorej godziny...Przeprasam, jeśli przeceniłem Panstwa możliwości...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/22 07:16 #7238

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
kreplas napisał:


Byłem pewien,że przeprowadzicie Państwo sondaże przed lokalami wyborczymi, stąd te półtorej godziny...Przeprasam, jeśli przeceniłem Panstwa możliwości...


Sondaże były przeprowadzone w piątek, przed ciszą wyborczą.

A pierwsze nieoficjalne wyniki wyborów podane były na naszym portalu krótko po północy, zanim można je było znaleźć na oficjalnych stronach PKW, jak i pozostałych mediów lokalnych. To chyba lepsze niż sondaże :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Marcin Kiedrowicz.

O:Wybory 2010 2010/11/22 07:38 #7239

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
Na to zapowiada się ciekawie
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...ow-do-rady-miejskiej

Ciszewicz burmistrzem, a rada prawie cała od Bodziackiego. Nie będzie łatwo rządzić. :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/22 07:49 #7240

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
Zastanawia mnie jeszcze jedno. dalczego ludzie tak chetnie głosują na nauczycieli? nie mowie, że to źle, bardziej z ciekawości mnie to zastanawia.

może dlatego, że z reguły to grupa osób, która raczej ma socjalno-roszczeniowe podejście? i ludzie liczą że więcej będzie gmina "dawać"?

Czy Ci ludzie wnoszą coś skutecznego, efektywnego do rady czy raczej tylko wywalczają dla kogoś / innych?

jak uważacie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/22 10:59 #7241

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ludzie głosują na nauczycieli, bo ich po prostu ZNAJĄ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/23 14:15 #7264

  • Lesicki Dariusz
  • Lesicki Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowni Forumowicze slubice24.pl
chciałbym Państwu serdecznie podziękować za udział w wyborach, szczególnie tym 2291 (30%) osobom, które oddały na mnie głos oraz wszystkim, którzy wsparli głosami kandydatów KWW Subiczanie.pl oraz listy SLD. Wierzę, że CZAS NA ZMIANY nadejdzie. Z kontaktu z Państwem nie rezygnuję i postaram się czynnie komentować życie publiczne w mojej gminie. Nie startowałem do żadnych innych organów samorządu (powiat, województwo). Mam wizję rozwoju dla tej gminy i mam nadzieję ,że przy Państwa pomocy da się ją urzeczywistnić.

Pozdrawiam tych za i tych przeciw.
Dariusz Lesicki ? mieszkaniec Gminy Słubice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Lesicki Dariusz. Powód: pop

O:Wybory 2010 2010/11/24 08:47 #7267

  • Mariusz Dubacki
  • Mariusz Dubacki Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 5
Lesicki Dariusz napisał:

Wstyd mi za "władze"
Szanowni Forumowicze,
chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przez ostatnie tygodnie czynnie wspierali mnie w trakcie kampanii wyborczej, członkom sztabu, kandydatom do Rady i wszystkim dobrowolnie współpracującym. Praca z Wami to była przyjemność. Szczególnie chciałbym wyrazić słowa uznania dla Pełnomocnika KWW Słubiczanie.pl Roberta Włodka. Nie mniejsze podziękowania dla Mariusza Dubackiego, Grzegorza Cholewczyńskiego, Przemka Wojdyło,Braci Bidolów, Mariusza Rękawieckiego, Pawła Drzewieckiego i wielu wielu innych...


Drogi Darku!!!
To ja ze swojej strony, chciałbym bardzo gorąco podziękować Tobie. Za kampanię, za współpracę, za to, że mogłem pracować dla Ciebie przez ten czas. Rzadko zdarza się kandydat, dla którego ludzie w sztabie wyborczym pracują z taką wiarą w zwycięstwo i w zmiany. Ludzie, których spotykam na mieście powtarzają mi, że "odwaliliśmy kawał dobrej roboty", że z osoby postrzeganej jako osobę z zewnątrz, zrobiliśmy jednego z głównych pretendentów do objęcia stanowiska burmistrza Słubic. Ty nie jesteś osobą z zewnątrz!!! Znamy się i współpracujemy w Słubicach od 10 lat!!! Mieszkasz tu prawie 20 lat!!! Osobiście sądzę, że mogliśmy pracować więcej, z większą determinacją, 24 godziny na dobę, może wtedy głosy z Drzecina i z Golic nie przesądziłyby wyborów. Najważniejsze jednak jest to, że blisko 70% mieszkańców naszego miasta powiedziało TAK!!! Chcemy zmian!!! Jestem przekonany, że te zmiany nastąpią, może nie będą one miały twojego oblicza profesjonalizmu, ale nastąpią.
Drodzy forumowicze!!!
Jestem przekonany, że Darek Lesicki zaproponuje na najbliższe 4 lata nową formułę działania KWW SŁUBICZANIE.PL. Będziemy na co dzień pracować na rzecz tego miasta i jego mieszkańców. CZAS NA ZMIANY!!! Teraz i za 4 lata.
Słubiczanin z urodzenia, od lat mocno związany...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/24 15:11 #7269

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mariusz Dubacki napisał:

Lesicki Dariusz napisał:

Wstyd mi za "władze"
Szanowni Forumowicze,
chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przez ostatnie tygodnie czynnie wspierali mnie w trakcie kampanii wyborczej, członkom sztabu, kandydatom do Rady i wszystkim dobrowolnie współpracującym. Praca z Wami to była przyjemność. Szczególnie chciałbym wyrazić słowa uznania dla Pełnomocnika KWW Słubiczanie.pl Roberta Włodka. Nie mniejsze podziękowania dla Mariusza Dubackiego, Grzegorza Cholewczyńskiego, Przemka Wojdyło,Braci Bidolów, Mariusza Rękawieckiego, Pawła Drzewieckiego i wielu wielu innych...


Drogi Darku!!!
To ja ze swojej strony, chciałbym bardzo gorąco podziękować Tobie. Za kampanię, za współpracę, za to, że mogłem pracować dla Ciebie przez ten czas. Rzadko zdarza się kandydat, dla którego ludzie w sztabie wyborczym pracują z taką wiarą w zwycięstwo i w zmiany. Ludzie, których spotykam na mieście powtarzają mi, że "odwaliliśmy kawał dobrej roboty", że z osoby postrzeganej jako osobę z zewnątrz, zrobiliśmy jednego z głównych pretendentów do objęcia stanowiska burmistrza Słubic. Ty nie jesteś osobą z zewnątrz!!! Znamy się i współpracujemy w Słubicach od 10 lat!!! Mieszkasz tu prawie 20 lat!!! Osobiście sądzę, że mogliśmy pracować więcej, z większą determinacją, 24 godziny na dobę, może wtedy głosy z Drzecina i z Golic nie przesądziłyby wyborów. Najważniejsze jednak jest to, że blisko 70% mieszkańców naszego miasta powiedziało TAK!!! Chcemy zmian!!! Jestem przekonany, że te zmiany nastąpią, może nie będą one miały twojego oblicza profesjonalizmu, ale nastąpią.
Drodzy forumowicze!!!
Jestem przekonany, że Darek Lesicki zaproponuje na najbliższe 4 lata nową formułę działania KWW SŁUBICZANIE.PL. Będziemy na co dzień pracować na rzecz tego miasta i jego mieszkańców. CZAS NA ZMIANY!!! Teraz i za 4 lata.

ludzie czy to jakas choroba slubickie SLD opanowała? kazdy kazdemu dizękuje tu na forum, podziekujcie sobie we wlasnym gronie, podziekowania wypisane dla publicznego poklasku i uwagi innych to co najmniej kuriozalne i zachodzi podejrzenie co do czystosci intencji (zachodzi podejrzenie tzw. lansu pod publiczkę :cheer: ). pozatym widze tu tez inną zaraźliwa chorobę, wypisywanie tych samych tresci w roznych miejscach, najpierw zachorował na to pan darek, teraz pan mariusz, drodzy panowie przez zasiedleniem forum polecam lekturę netykiety bo trochę od tego sie robi spamersko, moze jeszcze w ogloszeniach w dziale towarzyskie sobie powypisujecie podziękowania?
ja przy okazji dziękuje wyborcom za nie zagłosowanie na Pana Darka. z pozostałych 2 obecnych w walce moze byc ktorykolwiek.
i pytanie do pana Darka (nurtuje to pewbnie wielu wyborcow) czy na najblizsze 4 lata zostaja Pan w slubicach, czy znowu spedzi je Pan w ZG (pana pryncypał wygrał wybory) chyba ze juz tam pana nie chcą, chętnie sie dowiemy co i jak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/11/24 18:01 #7270

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
wolanin napisał:

... podziekowania wypisane dla publicznego poklasku i uwagi innych to co najmniej kuriozalne i zachodzi podejrzenie co do czystosci intencji

Trochę mnie to rozbawiło. Nie jestem z SLD, ani z PO, ani z innego politycznego Piepszotu, ale też... Dziękuję Panie Lesicki! Panu Ciszewiczowi również dziękuje i gratuluję prowadzenia w pierwszej turze wyborów! Mam nadzieję że w drugiej będzie tak samo. Czy ja też, już jestem, dla publicznego poklasku podejżany i mam nieczyste intencjie? :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pawik.

O:Wybory 2010 2010/11/24 19:21 #7271

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4

wolanin napisał:
[...]drodzy panowie przez zasiedleniem forum polecam lekturę netykiety[...]

Zanim zaczniesz komuś dawać jakieś rady, sam się do nich zastosuj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Wybory 2010 2010/12/02 20:47 #7332

  • Lesicki Dariusz
  • Lesicki Dariusz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowni Państwo
W związku z pytaniami , co do poparcia w II turze wyborów któregokolwiek z kandydatów, informuję iż po spotkaniu KWW Słubiczanie.pl postanowiliśmy nie udzielać poparcia żadnemu z kandydatów na Burmistrza Słubic. Uznaliśmy, że zgodnie z naszym hasłem wyborczym CZAS NA ZMIANY , nasi wyborcy świadomie wskazali kierunek rozwoju naszej gminy, dlatego doceniając to pozostawiamy Państwu wolność wyboru.

Jednocześnie apelujemy o udział w II turze wyborów w dniu 5 grudnia 2010.
Mam również przyjemność poinformować Państwa, że Komitet Wyborczy Wyborców Słubiczanie.pl postanowił przekształcić się w stowarzyszenie pod tą samą nazwą, by aktywniej włączyć się w działania na rzecz naszej gminy i walczyć w następnych wyborach samorządowych -więcej www.slubiczanie.pl
Z poważaniem
Dariusz Lesicki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Lesicki Dariusz. Powód: p