Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Elżbieta Nowak

Pamiętacie Elżbietę Nowak i jej wiersze? Lokalna poetka ma w swoim dorobku już dwa tomiki poezji. Jej ostatnie wydawnictwo "Chwile - chwilki - chwilunie" trafiło niedawno do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Słubice, skąd będzie można je wypożyczyć.

Elżbieta Nowak zaczęła przygodę z poezją w 2008 roku. Początkowo pisała tylko do szuflady, z czasem, za namową dzieci i znajomych, zaczęła publikować swoją twórczość w internecie. W 2017 wydała swój pierwszy, autorski tomik pt. „Niech mówią wiersze” (ZOBACZ).

Dwa lata później światło dzienne ujrzało jej ostatnie dzieło pt. "Chwile - chwilki - chwilunie". To zbiór wierszy, które wcześniej ukazały się już w licznych antologiach, oraz wierszy nowych, dotychczas nigdzie nie publikowanych.

Tomik, wraz z osobistą dedykacją autorki, trafił niedawno do słubickiej biblioteki i niebawem będzie dostępny do wypożyczenia. - Jej wiersze są często osobiste i jednocześnie bardzo ciepłe, przepełnione doznaniami autorki opowiadającymi o życiu, uczuciach i emocjach – zachęca do lektury słubicka biblioteka.

Z wierszami Elżbiety Nowak można zapoznać się też śledząc profil biblioteki na Facebooku, gdzie poetka regularnie je prezentuje w formie klipów wideo.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.