Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mikrofon

Ledwo zakończyło się „Letnie granie” a słubiczanie będą mieli kolejna okazję do dobrej zabawy. Magia Dwumiasta to kolejne propozycja przygotowana przez Słubicki Miejski Ośrodek Kultury. Tym razem imprezy odbędą się na nowej scenie w parku za bazarem. 

- Tematem przewodnim przedsięwzięcia będzie magia, a świat magii, czarów, mitologii, szczególnie tych, które towarzyszyły naszym przodkom, będzie czymś nowym i unikatowym dla uczestników wydarzenia. Chcemy przypomnieć tradycję i historię ziem, powrócić do natury i szukać w niej magii – czytamy w zapowiedzi imprezy na stronie SMOK-a.

Tym razem o oprawę muzyczną zadba kolektyw Between_us specjalizujący się w szeroko pojętej muzyce elektronicznej, który przygotuje dwa koncerty. Najmłodsi będą mieli frajdę w sobotę – przygotowano dla nich rozmaite animacje i warsztaty (garncarstwo, taniec, ceramika, luksografia, malowanie toreb, itp.).

Z wyjątkiem piątkowego „Zamku Graala”, który odbędzie się na placu Bohaterów, wszystkie wydarzenia zaplanowano właśnie w parku przy bazarze obok Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. To właśnie tam powstała nowa scena, o której pisaliśmy TUTAJ.

Zwieńczeniem weekendu będzie koncert zespołu Trupięgi, który zabierze publiczność w nastrojową podróż z poezją Bolesława Leśmiana.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Poniżej szczegółowy harmonogram.

Piątek

  • 19.00 Zamek Graala - performance teatralno-muzyczno-taneczny - Bohema i Hebryk Lechelt (pl. Bohaterów).
  • 21.00 NOVUM - artyści z kolektywu Between_us.

Sobota

  • 12.00-18.00 Strefa magii, tajemnic i sztuki. Rozmaite warsztaty, animacje i atrakcje. Plenery artystyczne, strefa relaksu.
  • 15.00-18.00 Magiczna przestrzeń sceniczna - lokalni artyści, zespoły muzyczne i wokalne.
  • 18.00 NOVUM - artyście z kolektywu Between_us.

Niedziela

  • 20.00 Koncert zespołu Trupięgi.

Magia Dwumiasta

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.