Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Alik i wybory

Drodzy słubiczanie. W swojej kampanii do Rady Miejskiej w Słubicach postawiłem na humor i dystans do wszechobecnych obietnic. Nie mogłem jednak przejść obojętnie wobec działań obecnej władzy i postanowiłem skonfrontować jej postępowanie z rzeczywistością.

Ile to już niespełnionych obietnic słyszeliśmy z ust polityków? O budowie wieży Kleista, boiska na terenie „Rolniczaka”, wielopoziomowych parkingów czy przedszkola w północnej części Słubic. Ile to naoglądaliśmy się otwieranych z pompą inwestycji, które są od dawna otwarte albo nie ci je otwierają, którzy powinni? Panowie burmistrz Mariusz Olejniczak, marszałek Marcin Jabłoński, starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek powinni wiele nam wyjaśnić. Dlaczego nie potrafią powiedzieć otwarcie społeczeństwu o niespełnionych obietnicach i udają, że nic się nie stało?

Dlatego w swoich filmach pytam o ich działania i niejasne relacje. Ci, którzy jeszcze do niedawna ostro się atakowali, a nawet obrażali, dziś udzielają sobie poparcia. Panowie Olejniczak i Jabłoński przez pięć lat do siebie się nie odzywali, co było ze szkodą dla lokalnej społeczności. Teraz mówią, że chcą zakasać rękawy dla naszego dobra. Ja tego nie kupuję. A może powodem było to, że badania opinii publicznej, które zamówili politycy PO, jednoznacznie wskazywały, że żaden z ich kandydatów nie ma szans z obecnym burmistrzem?

Aby jednak dać szasnę obu panom, postanowiłem ufundować nagrodę w wysokości 500 zł dla tych, którzy znajdą choć jedną pozytywną wypowiedź marszałka Jabłońskiego o obecnym burmistrzu. Oczywiście sprzed czasu słynnej konferencji prasowej na stadionie. Jak na razie telefon milczy. Jeśli masz takie informacje – dzwoń na tel. 690 673 629.

Zapraszam do obejrzenia moich filmów i wyborczej refleksji. Czy chcemy, aby rządzili nami tacy ludzie?

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie.

Aleksander „Alik” Jośko

Mój program wyborczy

alik program

Nasza władza i jej działania

alik wieza

alik jablonski

Pomóżmy burmistrzowi. Nagroda dla internautów

Cykl "Można? Można!"

Cykl "Uroczyste otwarcia"

[materiał wyborczy, sfinansowano z KWW Ryszard Pawlukowski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 damcio 2024-04-05 19:34
jakie KWW tacy kandydaci :lol: :D

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.