Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Paweł Sokołowski - kandydat do Rady Miejskiej w Słubicach

Nazywam się Paweł Sokołowski i kandyduję do Rady Miejskiej w Słubicach z okręgu nr 14, czyli Kunowic. Znacie mnie doskonale. Od 5 lat z dumą i satysfakcją pełnię funkcję sołtysa, jestem z wami na co dzień, rozmawiamy o wszystkim co ważne dla naszej miejscowości, spotykamy się i działamy.

Wspólnie z radą sołecką zrobiliśmy już wiele dobrego dla Kunowic. Udało się wybudować światła na przejściu dla pieszych czy barierki ochronne przy drodze. Powstały szkoła i boisko wielofunkcyjne, o które bardzo zabiegałem, wyremontowaliśmy świetlicę i przystanek autobusowy (który ucierpiał w ostatniej wichurze, ale będzie ponownie wyremontowany). Zrobiliśmy też wspólnie wiele imprez dla młodszych i starszych mieszkańców, jak Sołtysówka czy Dzień Dziecka.

To jednak nie wszystko, bo nasza miejscowość zasługuje na więcej uwagi i zaangażowania ze strony władz, szczególnie przy tak dynamicznym rozwoju. Palące kwestie do rozwiązania to korki, duże natężenie ruchu drogowego, uciążliwy zapach, plan zagospodarowania przestrzennego z poszanowaniem dobra mieszkańców.

Te sprawy to mój priorytet. Jako radny będą mógł zająć się nimi skuteczniej niż dotychczas i kontynuować swoją pracę na rzecz lokalnej społeczności mając do dyspozycji więcej możliwości. Dlatego proszę was drodzy mieszkańcy Kunowic o poparcie.

7 kwietnia oddajcie głos na Pawła Sokołowskiego. Waszego sołtysa z Kunowic.

14 sokolowski

[materiał wyborczy, sfinansowano z KWW Ryszard Pawlukowski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.