Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Piotr Kiedrowicz – kandydat do Rady Miejskiej w Słubicach

Dzisiaj prezentujemy sylwetkę Piotra Kiedrowicza, kandydata do Rady Miejskiej w Słubicach z okręgu nr 9 (obejmującego pl. Przyjaźni, pl. Wolności, pl. Jana Pawła II i ul. Seelowską).

Doświadczenie i kompetencja

Piotr Kiedrowicz to jeden z najbardziej doświadczonych samorządowców w gminie Słubice. W przeszłości był już wielokrotnie wybierany na radnego, zawsze z tego samego okręgu, reprezentując swoich sąsiadów, znajomych i przyjaciół. Dwukrotnie pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Słubicach (w latach 2006-2010 i 2010-2014). W ostatnich wyborach samorządowych nie kandydował.

Sport pasją i powołaniem

Zawodowo od lat związany ze sportem. Jest wychowawcą kilkudziesięciu medalistów mistrzów Polski i trenerem lekkiej atletyki w LKS Lubusz Słubice oraz prowadzonej przez siebie Słubickiej Akademii Biegowej. Jest pomysłodawcą takich imprez jak „Dzień kobiet na sportowo”, „Test Coopera” czy „Mikołajkowy Bieg Rodzinny”, w których od wielu lat licznie uczestniczą mieszkańcy gminy Słubice. Na co dzień zajmuje się szkoleniem sportowym dzieci, młodzieży, a także dorosłych.

Skuteczny w działaniu

Znany ze skuteczności w działaniach radnego. Pomagał rozwiązywać problemy dnia codziennego, związane np. z czystością otoczenia czy miejscami do parkowania, jak i zajmował się sprawami ważnymi dla całej społeczności. Przykładem może być budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1 i przekonanie decydentów, że szkole potrzebne są dwie, a nie jedna sala. Czas pokazał, że to była jedna z najlepszych inwestycji w tym okręgu.

Stypendia i nagrody dla słubickiej młodzieży

Jako radny znany jest też z działań na rzecz dzieci i młodzieży. Stypendia dla słubickich sportowców oraz nagrody dla najlepszych uczniów, laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych to efekt również jego działań w poprzednich kadencjach samorządu.

Niskie opłaty i podatki lokalne

Inicjował i zawsze popierał działania na rzecz niskich opłat lokalnych i podatków, wychodząc z założenia, że „nie to miasto jest bogate, które ma dużo w skarbcu, lecz to które ma zasobnych mieszkańców”. W tych trudnych czasach gospodarczych ma to bardzo duże znaczenie.

Godna i odpowiedzialna reprezentacja

Jak podkreśla sam kandydat, wszystkie powyższe kwestie będą dla niego kluczowe również w nachodzącej kadencji.

- Drodzy państwo, znajomi, sąsiedzi, przyjaciele z okręgu nr 9. Jeśli ponownie okażecie mi zaufanie, zapewniam, że będę odpowiedzialnie i godnie reprezentować was w Radzie Miejskiej w Słubicach – zapowiada Piotr Kiedrowicz.

Jak i gdzie głosować?

Na Piotra Kiedrowicza mogą głosować mieszkańcy ulicy Seelowskiej oraz placów Przyjaźni, Wolności i Jana Pawła II (okręg nr 9).

Punkt głosowania mieści się w Szkole Podstawowej nr 1 w Słubicach, sala nr 18.

---

[materiał wyborczy, sfinansowano z KWW Ryszard Pawlukowski]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.