Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Oświadczenie Marzeny Słodownik

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy, Kochani,

dziękuję Wam za zaufanie, oddane głosy i dotychczasowe wsparcie. Blisko 53 % z Was opowiedziało się za zmianą i nowym spojrzeniem na naszą wspólnotę. To bardzo budujące i daje moc do pracy i kolejnych wyzwań. A najważniejsze jest dla mnie to, jakim wsparciem mnie otoczyliście! Ta energia społeczna niesie mnie każdego dnia, nawet wtedy, gdy sił już brak. Jesteście wspaniali!

W życiu najbardziej cenię przyjaźń, lojalność i honor. Honor i jego doświadczanie nie pozwala mi zejść z obranej drogi, nie pozwoli zapomnieć o tym, kim dzisiaj jestem i dokąd zmierzam. Moje wartości, przekonania, idee i możliwość patrzenia w lustro codziennie wyznaczają azymut i prowadzą w dobrą stronę.

Jestem słubiczanką, społeczniczką, lokalną patriotką. Mamą dorosłych synów, babcią Hani, Waszą koleżanką, znajomą, bo często mijamy się na ulicy, spotykamy w sklepie, czy podczas wydarzeń kulturalnych. Na działania lokalne, społeczne, inwestycyjne pozyskałam blisko 28 milionów złotych, wspólnie z zespołami, z którymi pracowałam. Zrealizowałam i realizuję przedsięwzięcia na kwotę ok 66 milionów złotych – w różnych obszarach i dla naszej społeczności. To projekty edukacyjne, w obszarze zdrowia, społeczne, infrastrukturalne, wreszcie artystyczne – wszystkie zmieniające nasze życie wokół.

Wiem, że bez społeczności nie ma rozwoju, dlatego naszą wspólną przestrzeń powinniśmy tworzyć razem, bo jest ona naszym domem. Mocno stawiam na relacje i współpracę. Jestem uważna na miasto i mieszkańców, zmotywowana i zdeterminowana. Przykład zawsze idzie z góry, dlatego bardzo dużo wymagam przede wszystkim od siebie!

Gmina jak marzenie to gmina, gdzie jest czas na nowe inicjatywy, nowe przestrzenie i dbałość o nasze potrzeby! Nas mieszkańców gminy Słubice! Każdy projekt zaczyna się od marzeń i wizji, potem jest koncepcja i budżet. A całość wrzucamy do wniosku o dofinansowanie, wysyłamy i czekamy na wyniki!

Gmina jak marzenie to gmina dla ludzi! Dlatego Słubice będą bezpieczne, partycypacyjne, zielone, zdrowe i sportowe, z zieloną mobilnością i nowoczesną przestrzenią, pozarządowe oraz interkulturowo i artystycznie otwarte! A także równościowe i różnorodne. Bo każda i każdy ma tutaj swoje miejsce.

Bardzo Wam dziękuję!

Bo byliście, jesteście i wiem, że będziecie obok cały czas. Kochany zespole KWW Marzeny Słodownik, Przyjaciele i Wolontariusze, Drogie i Drodzy, Moja Rodzinko! Dziękuję, bo tak wiele od Was dostałam – mnóstwo pozytywnej energii, serduszka, motywujące wiadomości i pełne dobrych rad telefony. Oferujecie czas, miejsce, pomoc techniczną. Ale także oko lustrzanki, balkon, płot, witrynę, suszarkę, spojrzenie drona, piosenkę, przepyszne desery, wodę owocową i najlepszą w świecie kawę, kawałek stołu i krzesła, przyczepę, ogródek, masaże, zaangażowanie, mnóstwo kwiatów, dobre słowo i uśmiechy! I nowe cudowne znajomości i przyjaźnie!

Dziękuję Kontrkandydatce i Kontrkandydatom za spokojną kampanię, wytrwałość i zdobyte głosy! Nowym radnym życzę siły i zaangażowania, realizacji programu i wspierania nas mieszkańców w każdej sprawie!

Kochani Idźcie na wybory, bo to święto demokracji! 21 kwietnia zdecydujmy razem o przyszłości naszej wspólnoty.

Proszę Was o głosy

Marzena Słodownik

Kandydatka na burmistrza Słubic

Materiał KWW Marzeny Słodownik

---

[ogłoszenie wyborcze sfinansowane ze środków KWW Marzeny Słodownik]

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.