72 uczestników, 18 godzin łowienia i okazy ważące powyżej 3 kg – tak w skrócie wyglądał nocny maraton wędkarski, którego organizatorem było Koło PZW nr 2 w Słubicach. Znamy szczegółowe wyniki.
Drugi mecz w 3 lidze i druga porażka. Tym razem nie udał się z słubiczanom wyjazd do Legnicy na mecz z rezerwami miejscowej Miedzi. 11 sierpnia „Duma pogranicza” przegrała 2:4 (0:1).
Takiej imprezy jeszcze nie było. Koło wędkarskie PZW nr 2 w Słubicach zaprasza na nocne zawody gruntowe trójkami. Rywalizacja potrwa aż 18 godzin!
Polonia Słubice ma za sobą pierwszy mecz sezonu 2024/2025 w piłkarskiej III lidze. Inauguracja nie była jednak udana, bo „Duma pogranicza” przegrała u siebie 1:4 (0:3) z LKS Goczałkowice Zdrój.
Fundacja Grupy Pomagamy zaprasza na festyn rodzinny połączony z mistrzostwami Słubic w rzucie… ręcznikiem! Gościem specjalnym wydarzenia będzie Małgorzata Krzyżan.
Już w najbliższą sobotę ruszają rozgrywki Betclic III ligi gr. 3 w której występować będzie zespół Grupa Chmiel Polonia Słubice.
Rzym był gospodarzem mistrzostw świata masters w tenisie stołowym. W kadrze Polski mieliśmy trzech zawodników ze Słubic: Ireneusza Donigiewicza, Mieczysława Marciniaka i Przemysława Łowieckiego. Jak spisali się nasi reprezentanci?
Ryszard Chustecki został nowym prezesem Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Murdzę, dotychczasowego szefa spółki.
Dobra informacja dla wszystkich chętnych, którzy myślą o służbie w Państwowej Straży Pożarnej. W Słubicach odbędą się próbne testy sprawności fizycznej, które są elementem procedury naboru.
Przygotowania Polonii Słubice do sezonu 2024/2025 idą pełną parą. Zawodnicy szykują formę pod okiem Krzysztofa Kaczmarczyka i Andrzeja Wypycha, a uzupełniem treningów są mecze kontrolne.
Więcej…