Koło wędkarskie PZW nr 2 w Słubicach zaprasza nad Odrę na kolejną imprezę. W najbliższy weekend zaplanowano nocne zawody gruntowe trójkami. Można wciąż dołączyć.
Męska reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Rzepinie wygrała finał wojewódzki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej.
Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, 14 czerwca Polonia Słubice zagra ostatni mecz w sezonie 2023/2024. Od jego wyniku zależy to, czy słubiczanie utrzymają fotel lidera i awansują do III ligi.
Przed nami decydujący moment w grze o mistrzostwo IV ligi i awans do III. W ostatniej, 34. kolejce sezonu 2023/2024 zmierzy się na wyjeździe z Lechnia II Zielona Góra.
To już 15 czerwca! Przed nami V Słubicka Czasówka i III Memoriał Grzegorza Leśkiewicza. Znamy szczegółowy program imprezy oraz mapkę z trasą.
Kolejny sukces Stowarzyszenia As Słubice. Drużyna juniorów młodszych zdobyła złoty medal w mistrzostwach woj. lubuskiego w siatkówce plażowej.
Kolejna dobra wiadomość dla kibiców piłki nożnej, ale tym razem w kobiecej odmianie. Słubiczanka Natalia Radkiewicz, która jest bramkarką Pogoni Szczecin, wywalczyła ze swoim zespołem mistrzostwo Polski w sezonie 2023/2024.
Polonia Słubice stanęła na wysokości zadania i zdobyła komplet punktów w arcyważnym pojedynku z Pogonią Skwierzyna w 33. kolejce IV ligi. „Duma pogranicza” wygrała 1:0 po trafieniu Daniela Stadie.
W Szkole Podstawowej nr 2 w Słubicach 16 czerwca odbędzie się turniej w zbijaka. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Grupy Pomagamy. Trwają zapisy drużyn.
Przypominamy o festynie wędkarskim, który odbędzie się już 8 czerwca. Na dzieci czeka sporo atrakcji, w tym zawody na Odrze. W trakcie imprezy odbędzie się akcja pomocy Michałowi Bieniowi, połączona z licytacjami wartościowego sprzętu wędkarskiego.
Więcej…