Dominika Podhajecka z Górzycy ma za sobą udział w mistrzostwach Polski juniorek w tenisie ziemnym. W grze pojedynczej doszła do ćwierćfinału, ale w deblu, w parze z Amelią Paszun z ASZ Poznań, wywalczyła srebrny medal.
Małgorzata Krzyżan nie zwalnia tempa i do swojej bogatej kolekcji dorzuca kolejne krążki. Tym razem przywiozła złoty i srebrny medal z 34. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce Masters.
Zawody kolarskie Oderrundfahrt odbędą się 11 lipca we Frankfurcie nad Odrą. Między godz. 14.00 a 22.00 kierowcy muszą liczyć się z ograniczeniami w ruchu na skrzyżowaniu przy restauracji McDonald's.
„Bieg bez granic – Lauf ohne Grenzen”, który co roku jest stałym punktem Miejskiego Święta Hanzy, nie odbędzie się w trakcie lipcowej imprezy. Został przełożony na jesień.
Ruszyła sprzedaż biletów na mecz charytatywny między Reprezentacją Artystów Polski a drużyną Michała Bienia, chłopca, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a.
Polonia Słubice wchodzi do III ligi z nowym sponsorem tytularnym. „Dumę pogranicza” od nowego sezonu wesprze Grupa Chmiel. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 3 lipca.
5 lipca startuje Miejskie Święto Hanzy w Słubicach. W trakcie imprezy na mieszkańców czekają nie tylko atrakcje kulturalne, ale także sportowe. Jedną z nich jest turniej piłkarski amatorów Hanza Cup.
Gmina Górzyca i Górzycki Klub Tenisowy Smecz zapraszają na turniej z okazji otwarcia sezonu w tenisie ziemnym. Ruszyły zapisy, można wciąż dołączyć.
Cała Europa jest obecnie skupiona na Mistrzostwach, które odbywają się u naszych zachodnich sąsiadów. Dużym atutem dla mieszkańców Słubic jest fakt, że odległość do granicy jest bardzo niewielka, przez co warto jest rozważyć udanie się do strefy kibica.
Dobra informacja dla sympatyków piłki nożnej z naszego miasta. Do sztabu trenerskiego Polonii Słubice dołączył ulubieniec kibiców i legenda słubickiej piłki Krzysztof Kaczmarczyk!
Więcej…