Lodowisko to jedna z najpopularniejszych zimowych atrakcji w Słubicach. Korzystając z wolnego czasu w okresie świątecznym wielu mieszkańców planuje wybrać się właśnie na łyżwy. Jak w tym czasie będzie czynne lodowisko?
Pochodząca ze Słubic Paulina Dudek została wybrana do grona 100 najlepszych piłkarek świata. 24-latka, która na co dzień broni barw Paris Saint-Germain, została sklasyfikowana na 89. miejscu.
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza 21 grudnia na "Mikołajkowe szaleństwo na lodzie". Tego dnia będzie można za darmo pojeździć na łyżwach.
Jak już parokrotnie informowaliśmy, 19 grudnia Słubice będą gospodarzem Ogólnopolskiego Wyścigu w Kolarstwie Przełajowym. Do naszego miasta zjadą się najlepsi kolarze z całego kraju. Ich rywalizację będzie można podziwiać na malowniczej trasie.
Zima wcale nie oznacza, że nie ma piłkarskiej rywalizacji. Choć trwa ligowa przerwa, to w ramach przygotowań do wiosennych zmagań w Słubicach odbędzie się cykl turniejów na boisku o sztucznej nawierzchni.
19 grudnia w Słubicach odbędzie się II odsłona turnieju "ekogarden Tennis Cup". Na kort wybiegną najmłodsi adepci tenisa ziemnego. Zapisy wciąż trwają.
Dobre wieści z badmintonowych boisk. W grudniu reprezentacja Szkoły Podstawowej w Golicach wystąpiła w aż trzech finałach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Emocji nie brakowało, a szkolną gablotę wzbogacił jeden, ale niezwykle cenny, medal.
Słubice będą gospodarzem kolejnej ważnej imprezy sportowej. 19 grudnia w naszym mieście odbędzie się Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym. Zawody są zaliczane do cyklu Pucharu Polski. Można się jeszcze zapisać.
Od jakiegoś czasu po mieście krążą informacje o tym, że hala miejska przy ul. Piłsudskiego ma być sprzedana. Postanowiliśmy zapytać o to u źródła, czyli w Słubickim Ośrodku Sportu i Rekreacji, do którego należy obiekt.
Mamy to! Znana jest już data uruchomienia słubickiego lodowiska. Na łyżwy będzie można się wybrać od najbliższego poniedziałku, czyli 13 grudnia.
Więcej…