Juniorzy Polonii Słubice mają za sobą ponad 2 miesiące intensywnych przygotowań. Przez ten czas nie tylko trenowali, ale brali udział w turniejach i sparingach. Czy są gotowi z formą? Już w niedzielę rusza wojewódzka liga juniorów w piłce nożnej.
Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny był gospodarzem turnieju piłkarskiego z cyklu Colloseum Cup. Po raz drugi zmierzyli się w nim zawodnicy z kategorii młodzika. Najlepsi okazali się Błękitni Stargard. Blisko podium była UKS Polonia Słubice.
SKP Słubice, który występuje w piłkarskiej klasie A, zakończył właśnie cykl zimowych przygotowań. Ich głównym elementem były mecze sparingowe, w których słubiczanie zagrali pięciokrotnie. Kibiców powinna ucieszyć ważna zmiana w składzie zespołu.
W piłkę ręczną w Słubicach grają nie tylko młodziczki. UKS Jedynka Słubice ma także drużynę w lubuskich rozgrywkach w kategorii dzieci. Nasze szczypiornistki wygrały właśnie swój drugi ligowy turniej.
12 marca rozpoczęła się runda rewanżowa w IV lidze. W pierwszym spotkaniu po zimowej przerwie Polonia Słubice przegrała u siebie ze Spójnią Ośno Lubuskie 1:2. Podczas meczu zbierano datki na rzecz uchodźców z Ukrainy.
Kolejne medale dla biegaczy Lubusza Słubice. Tym razem przywieźli srebro i brąz z Mistrzostw Polski LZS w biegach przełajowych w Żerkowie. Łupem naszych zawodników padło także sześć miejsc na podium.
W miniony weekend młodzicy rywalizowali w piłkarskim turnieju Colloseum Cup. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że postanowiono zorganizować dodatkowy turniej.
Wracamy do tematu sprzedaży hali sportowej przy ul. Piłsudskiego. W ostatnich miesiącach odbyły się już dwa przetargi, które nie zakończyły się rozstrzygnięciem. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił więc kolejny.
Za nami kolejny zimowy turniej Colloseum Cup organizowany na obiektach Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią rywalizowali młodzicy. Najlepsza okazała się Akademia Piłkarska Warta Gorzów Wlkp.
Dobra wiadomość dla kibiców. Już w najbliższy weekend rusza runda rewanżowa w IV lidze lubuskiej. W pierwszym meczu Polonia Słubice zmierzy się u siebie ze Spójnią Ośno Lubuskie. W trakcie spotkanie odbędzie się zbiórka na rzecz Ukrainy.
Więcej…