Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Piłkarze Polonii podczas rozgrzewki przed meczem z Koroną

Świetny prezent na zajączka zrobili piłkarze Polonii Słubice swoim kibicom. Dzięki wyjazdowej wygranej z Koroną Kożuchów, poloniści wskoczyli na fotel lidera IV Ligi Lubuskiej.

Mecz 21. kolejki odbył się 30 marca w Kożuchowie i od samego początku układał się po myśli słubiczan. Pierwszą bramkę dla „Dumy pogranicza” zdobył już 5 minucie Rafał Gronostaj. Kolejne trafienia dokładali: Maciej Ossowski (33'), Przemysław Begier (38') oraz jego syn Oliwier (90' z karnego).

Polonia zanotowała 15. zwycięstwo w sezonie, a dotychczas wyprzedzające ją zespoły, czyli Ilanka Rzepin i Lubuszanin Drezdenko, zgubiły punkty (odpowiednio przegrana i remis), dzięki czemu nasza drużyna wskoczyła na fotel lidera IV ligi!

polonia tabela

IV Liga Lubuska – TABELA / WYNIKI

Czy zostanie na nim na dłużej? Kibice mają taką nadzieją i zasiądą do wielkanocnego stołu w udanych nastrojach. A już w środę kolejne emocje, bo Polonia Słubice zagra w 1/8 piłkarskiego Pucharu Polskiego na szczeblu województwa.

Poniżej nagranie wideo po meczu, gdy piłkarze dziękują kibicom za doping. 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 kreplas 2024-04-01 21:26
Gratulacje!
#2 X-men 2024-04-03 07:43
Miasto zbyt małe i biedne na dwie drużyny piłkarskie. Już raz mieliśmy awansować do drugiej ligi i co za tym szło przebudowa stadionu , trybun . Brak siana to i sprzedali awans . Szkoda tylko siana na ten klub .
#3 Lechita 2024-04-03 21:58
@x-men - aktualnie w Słubicach mamy jeden klub, bo SKP wycofało się z rozgrywek i przestało istnieć. Szkoda tylko siana? Nie za bardzo, nie wypowiadaj się za całe miasto.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.