Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Hala miejska

Wracamy do tematu sprzedaży hali sportowej przy ul. Piłsudskiego. W pierwszej połowie grudnia odbył się pierwszy przetarg, który nie zakończył się rozstrzygnięciem. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił więc kolejny.

Ogłoszenie pojawiło się na stronie SOSiR 21 grudnia. Czytamy w nim, że przedmiotem przetargu jest działka o powierzchni 1867 m2 (wraz ze znajdującym się na niej budynkiem liczącym 992 m2 ). Cena wywoławcza wynosi 2,1 mln zł netto.

Przetarg w formie ustnej licytacji odbędzie się 4 stycznia o godz. 13:00. Do tego dnia mogą też zgłaszać się chętni do wzięcia w nim udziału.

Szczegóły znajdują się na stronie www.sosirslubice.pl.

Kto zostanie nowym właścicielem nieruchomości i co powstanie w tym miejscu? Na te pytania wciąż nie znamy jeszcze oficjalnej odpowiedzi.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Zenobiusz 2021-12-27 13:17
Mam pomysł:

Niech kupi to gmina. Wtedy SOSiR pozbędzie się kolejnej nieruchomości ale będzie miał hajs na zatrudnienie kolejnych marketingowców, managerów i asystentów.

Potem Gmina niech to wyremontuje, wyposaży na miarę XXII wieku i odda SOSiRowi. Wtedy będą znowu mogli kogoś zatrudnić do zarządzania tymże.
#2 wolanin 2021-12-27 18:26
Czekam aż Robert Tomczak podjedzie z megafonem i rozwiesi transparenty. :D Czekamy na kolejne felietony i żale wylewano w internetach.

A nie sory :o to jego kolega Krzysiek sprzedaje halę więc tu będzie cicho siedział. Taką mamy politykę właśnie. :-*
#3 lbaczynska 2021-12-28 12:24
Widzę wielki postęp w organizacji przetargów na mienie sosir. o przetargu na salę wiedzą już wszyscy.
Tymczasem na przetargi na grunty pod dzierżawę przy bazarze wiedziały chyba tylko osoby które przetargi wygrały. To samo tyczy sie przetargu na dzierżawę hoteli sosir. Ogłoszenia o przetargach było zamieszczane tylko na stronach internetowych Sosiru.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.