Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Turniej tenisa ziemnego

20 listopada Słubickie Centrum Tenisa było gospodarzem pierwszego turnieju z cyklu „ekogarden Tennis Cup”. Na kortach rywalizowali najmłodsi adepci tenisa ziemnego. 

Turniej przeznaczony był dla tzw. kategorii czerwonej, czyli młodych sportowców dla lat 10. Do rywalizacji zgłosiło się 19 dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewcząt.

- Każdy z zawodników rozegrał minimum 7 meczów i każdy dostał nagrodę na udział w turnieju – opowiada Grzegorz Koźlakowski ze szkółki tenisowej Pro Tennis, pomysłodawca turniej.

Najlepiej w rywalizacji poradziła sobie Amelie Nawrot, która w meczu o 1 miejsce pokonała Jasia Wojtyło. Na kolejnych miejscach uplasowali się Laura Andrzejczuk i Karina Lubecka.

Podopieczni G. Koźlakowskiego z miesiąca na miesiąc coraz lepiej radzą sobie na korcie. We wrześniu pisaliśmy o ich sukcesach podczas Narodowego Dnia Tenisa Ziemnego w Zielonej Górze (ZOBACZ).

Potem w październiku młodzi tenisiści pojechali na turniej Kia Polmotor Kids Cup do Szczecina i tam również udanie się spisali. Najlepiej wypadła K. Lubecka, która zajęła 3 miejsce w turnieju głównym.

Poniżej fotki z turnieju w Słubicach udostępnione przez organizatorów.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.