Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Maraton fitness

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji był organizatorem maratonu fitness pod hasłem „Bądź w formie”. 20 listopada wszyscy chętni mogli ćwiczyć pod okiem profesjonalnych instruktorek.

Impreza rozpoczęła się o godz. 10 w hali miejskiej przy ul. Piłsudskiego. Do sportowej zabawy zgłosiło się blisko 60 osób, głównie panie, ale znalazło się także kilku odważnych panów.

W „obroty” wzięły ich trenerki: Izabela Smolska, Kamila Kozinoga, Sylwia Bąkowska, Magdalena Cieślak i Dorota Witowska. Poszczególne części maratonu były odpowiednio przygotowane najpierw spokojna rozgrzewka, potem kolejne treningi, m.in. na zdrowy kręgosłup, płaski brzuch, zumba, a na koniec relaks z jogą. Łącznie kilka godzin ćwiczeń.

W międzyczasie można było skosztować poczęstunku przygotowanego przez organizatorów oraz partnerów: producenta wody mineralnej Rzepinianka czy firmy oferującej dowóz posiłków Be-Fit24 Catering. Swoja stanowisko miało również Centrum Medyczne Brandmed.

Z trenerkami można było porozmawiać, skorzystać z porad i konsultacji. Miłą niespodzianką było losowanie nagród – karnetów na prowadzone przez nie zajęcia. Każda z ćwiczących osób otrzymała również pamiątkowy medal.

- Super było wziąć udział w takim przedsięwzięciu i widzieć te uśmiechnięte twarze. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili – powiedziała I. Smolska.

Z frekwencji cieszyła się Anna Szmyt z SOSiR-u, pomysłodawczyni maratonu. – To była pierwsza edycja, więc nie wiedziałyśmy z jakim spotka się zainteresowaniem. Jesteśmy mile zaskoczone i mogę zapowiedzieć, że będziemy chciały to kontynuować, może nawet już na wiosnę - wyjaśnia.

Na maraton zajrzeliśmy także z naszym obiektywem. Poniżej krótki klip.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.