Mirosław Rogowski

Trzecią porażkę w II lidze tenisa stołowego zanotowali zawodnicy STS Wulmar Słubice. W rozgrywanym we własnej hali meczu przegrali po zaciętej walce z LKTS Zenitem Międzybórz 4:6.

Obu drużynom bardzo zależało na zwycięstwie. Słubiczanie chcieli się odkuć po dwóch porażkach z rzędu z wyżej notowanymi ekipami, natomiast Zenit chciał odnieść swoją pierwszą wygraną lidze i uciec z dołu tabeli.

Większość pojedynków była niezwykle wyrównana, a o końcowych rozstrzygnięciach decydowały pojedyncze punkty. Zawodnikom STS-u dwie wygrane uciekły dość pechowo, szczególnie szkoda pierwszej batalii, przegranej przez Konrada Zawadzkiego po pięciu setach, mimo prowadzenia 2:0.

Ozdobą rywalizacji były mecze w wykonaniu Mirosława Rogowskiego, który najpierw w pasjonującym stylu wrócił do gry w pojedynku z Tomaszem Jedynakiem wygrywając go 3:2, a potem nieznacznie uległ Michałowi Jarosikowi 2:3.

Ostatecznie STS przegrał cały mecz 4:6 (w setach 16:22). Oprócz wspomnianych M. Rogowskiego i K. Zawadzkiego słubicki klub reprezentowali Dawid Kozłowski oraz najbardziej doświadczony Marek Szuplak (trener i kapitan).