Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Biegi uliczne

10 i 11 listopada na terenie Słubic zaplanowano biegi uliczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Z tego powodu część ulic będzie wyłączona z ruchu. Organizatorzy proszą kierowców o nieparkowanie na wyznaczonych trasach.

10 listopada odbędą się 32. Narodowe Uliczne Biegi Niepodległości o Puchar Słubic. Z tego powodu od godz. 11:30 do około 14:30 wyłączone z ruchu będą: plac Bohaterów, plac Wolności oraz plac Jana Pawła II. Same biegi rozpoczną kilka minut po godz. 12.

Z kolei 11 listopada odbędzie się IV Narodowy Bieg Stulecia od Bałtyku do Tatr i w tym wypadku ograniczenia będą dotyczyć większego terenu Słubic. W godzinach 13:45-15:30 zamknięte dla ruchu kołowego będą ulice: Sportowa, Rzepińska, Narutowicza, Konstytucji 3 Maja, Bohaterów Warszawy, Akademicka oraz place Bohaterów, Wolności i Przyjaźni (ulice wokół parku i poczty). Start i meta będą na stadionie.

SOSiR, który przygotowuje obie imprezy, prosi mieszkańców o ostrożną jazdę w tych dniach oraz apeluje o nieparkowanie na trasie obu biegów. W newralgicznych punktach staną patrole policji oraz straży miejskiej, które będą czuwać nad bezpieczeństwem uczestników.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.