Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Dorota i Hneryk Miśkiewicz

Inauguracja festiwalu transVOCALE tuż tuż. W czwartek we Frankfurcie zaplanowano pierwsze koncerty. Z kolei w Słubicach impreza rozpocznie się w piątek. W ostatniej chwili do programu „wskoczyli” Dorota i Henryk Miśkiewicz.

Wszystkie koncerty odbędą się oczywiście w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Jazzowy duet wystąpi o godz. 20:30 w miejsce wokalistki Rasmy Almashan, która nie mogła pojawić się na festiwalu ze względów zdrowotnych.

„Nasza Miłość” to pierwszy, wspólny projekt ojca i córki, saksofonisty i wokalistki jazzowej. Nieprzypadkowo powstał on w roku 70. urodzin Henryka Miśkiewicza. Premiera albumu z tym materiałem miała miejsce w marcu. Teraz będzie okazja zaprezentować go na żywo słubickiej publiczności.

To jednak nie jedyne koncerty tego dnia. Wcześniej, bo o godz. 19:00 zagrają Brevki. Zespół wykonuje autorską muzykę inspirowaną pogodnym pop-rockiem, a mocną stroną są teksty pisane przez wokalistkę Paulinę Solską.

Na zakończenie piątkowego wieczoru, o godz. 22:00, na scenie pojawi się zespół Linia nocna. To duet, który tworzą Monika Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Grają ambitną muzykę elektroniczną, a ich drugi album pt. „Szepty i Dropy” znalazł się wśród 30 najlepszych polskich płyt ostatniego czasu.

Są jeszcze ostatnie wolne bilety na ten dzień. Jak je kupić? Kliknij TUTAJ.

 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.