Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Lokalny Anioł

W dniach 6-7 grudnia w Górzycy odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Aniołów. Imprezie towarzyszy dodatkowy konkurs – wybory Lokalnego Anioła. Kto nim może zostać i jak zgłosić kandydaturę? 

Konkurs polega na wyłonieniu spośród mieszkańców powiatu słubickiego osób o… anielskim sercu. - Anioły to dobrzy ludzie, którzy poświęcają się dla innych w zamian nic nie żądając. Naszym konkursem chcemy ich docenić i pokazać szerszej publiczności – tłumaczy Oliwia Bańka z Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy.

Zgłoszenia

Kandydatów można zgłaszać osobiście w siedzibie GOK w Górzycy, wysyłając emaila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez profil GOK na Facebooku.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko kandydata oraz krótko umotywować jego wyjątkowość. Należy też przesłać dane kontaktowe do kandydata, aby organizatorzy mogli uzyskać od niego zgodę na udział w konkursie.  Termin przesyłania zgłoszeń mija 22 listopada.

Głosowanie

Lista kandydatów zostanie umieszczone na Facebooku, gdzie obędzie się internetowe głosowanie. Będzie można głosować również za pomocą formularzy dostępnych w Centrum Spotkań Polsko - Niemieckich w Górzycy.

- Każdy będzie mógł oddać jeden głos na wybranego kandydata, a spośród osób głosujących wylosujemy trzy osoby, które otrzymają od nas nagrody niespodzianki – tłumaczy O. Bańka.

Wyniki

Ogłoszenie wyników konkursu i nazwiska osoby, która otrzyma tytuł "Lokalnego Anioła", nastąpi podczas drugiego dnia Festiwalu Aniołów, tj. 7 grudnia o godz. 10:00. Do tematu wrócimy, gdy będzie już znana lista kandydatów.

---

Całe wydarzenie odbywa się pod patronatem wojewody lubuskiego Władysława Dajczaka. Portal Słubice24.pl jest patronem medialnym.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.