Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
transVOCALE

Wybierasz się na festiwal transVOCALE? W tym roku obowiązują nieco inne zasady związane z kupnem biletów. Zapraszamy na krótki przewodnik.

W tym roku nie ma karnetów transgranicznych, które upoważniały do wstępu na wszystkie koncerty po obu stronach Odry. Wszystko z powodu różnych przepisów dotyczących pandemii w Polsce i Niemczech.

- Zamiast tego można nabyć bilety dzienne wyłącznie na koncerty odbywające się we Frankfurcie nad Odrą oraz bilety dzienne upoważniające do wstępu wyłącznie na koncerty w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury – tłumaczy Przemysław Karg, dyrektor SMOK-a.

Obostrzenia

Wybierając się na koncert do Frankfurtu należy pamiętać o wzięciu ze sobą zaświadczenia o przyjęciu pełnego cyklu szczepienia lub byciu ozdrowieńcem. Nie obowiązuje za to zasada zakładania masek i zachowania odległości.

Z kolei w Słubicach nie będzie konieczności okazywania testów ani zaświadczenia, ale będą wymagane: maseczka, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu (z tego względu będzie mogła wejść na salę ograniczona liczba osób).

Bilety

Wszystkie bilety można nabyć drogą internetową. Linki do stron sprzedażowych są dostępne pod adresem transvocale.eu/kup-bilet.

Ceny wahają się od 18 do 23 euro w Niemczech i do 60 do 100 zł w Polsce (w zależności od dnia koncertowego). Szczegóły na poniższej tabeli (kliknij ją, aby przejść do strony).

Bilety można również zakupić w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Punkt sprzedaży mieści się na I piętrze i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-15:00.

Z kolei po niemieckiej stronie bilety są dostępne w kasie Forum Kleista i w siedzibie Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa.

Program

Cały program jest dostępny na stronie www.transvocale.eu.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.