Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Polizeiruf 110

Kojarzycie serial „Polizeiruf 110”? To jedna z najbardziej popularnych niemieckich produkcji kryminalnych. Słubice „występowały” w niej już parokrotnie. W sierpniu ekipa filmowa ponownie odwiedzi nasze miasto, aby nakręcić ujęcia do odcinka pt. „Spadek Hildy”.

Producenci zdradzili już, o czym będzie opowiadać. Komisarz Vincent Ross, który ma zostać nową prawą ręką nadinspektora Adama Raczka, ledwie zdążył przeprowadzić się do Słubic, by rozpocząć pracę w wydziale dochodzeniowo-śledczym, a już jest uwikłany w swoją pierwszą sprawę o morderstwo.

Zamordowany mężczyzna to sąsiad Rossa, młody student. Przed śledczymi krok po kroku otwiera się zawikłana historia rodzinna, przepełniona bolesnymi doświadczeniami alkoholizmu, odrzucenia i tragicznej przypadkowej śmierci.

Film realizowany jest przez firmę EIKON Produktion z Berlina dla stacji telewizyjnej ARD – RBB. Reżyseruje go Eoin Moore, a w rolach głównych występują: Lucas Gregorowicz (nadinspektor Adam Raczek), Robert Gonera (inspektor Karol Pawlak), André Kaczmarczyk (inspektor Vincent Ross), Klaudiusz Kaufmann (komisarz Wiktor Król).

Zdjęcia do odcinka „Spadek Hildy” będą kręcone w dniach 3-4 sierpnia na ul. Nadodrzańskiej i Jedności Robotniczej. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Dr. Sommer 2021-07-22 14:53
Rzeczywistość ciekawsza niż fikcja. Te produkcje, o które nikt nie pyta, są przymusowo finansowane. Kto nie płaci producentom ARD/RBB, może iść nawet na pół roku do więzienia.
www.google.com/amp/s/m.bild.de/news/inland/news-inland/seit-132-tagen-hinter-gitter-knast-besuch-beim-gez-verweigerer-77000870,view=amp.bildMobile.html

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.