Krewki 20-latek nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciekać do lasu. Miał ku temu powody: był pod wpływem amfetaminy i marihuany, miał przy sobie narkotyki, a do tego okazało się, że w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.
Szukasz alternatywy dla woskowania lub maszynki jednorazowej? Denerwuje Cię nieustanne golenie? Denerwuje Cię owłosienie na twarzy? Masz problemy z wrastającymi włosami? Umów się na epilację laserową do Pracowni Ciała The Happy Body i mniej golenie z głowy raz na zawsze!
Mediacja to jedna z metod rozwiązywania konfliktów. Pomaga w wielu sprawach bez konieczności oddawania sprawy np. do sądu. W Słubicach od 2018 roku działa zawodowy mediator Sylwia Szary. Teraz zaprasza do skorzystania ze swoje pomocy bezpłatnie – w ramach „Międzynarodowego Dnia Mediacji”.
Jak jest na ginekologii w słubickim szpitalu? Opinie są różne. Te niekorzystne chce zmienić prezes naszej lecznicy. I zaprasza przyszłych rodziców do zapoznania się jak wygląda i funkcjonuje oddział.
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w niedzielę wieczorem na wylotówce ze Słubic w stronę Cybinki. Niedaleko zjazdu na strefę osobówka potrąciła człowieka. Mężczyzna trafił do szpitala w Zielonej Górze.
Lubicie planszówki? Stowarzyszenie Odra dla Turystów zaprasza na turniej gier planszowych na Zefirze. Na najlepszych czekają nagrody!
Aspirant sztabowy Adam Tomaśko z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach wygrał wojewódzki finał zawodów "Dzielnicowy roku 2019". To czwarty taki tytuł w jego zawodowej karierze. W październiku powalczy w ogólnopolskim finale.
Słubicka firma AdBork oferuje powierzchnie magazynowe, handlowo – usługowe oraz biurowe. Na chętnych czekają: dogodna lokalizacja i atrakcyjne warunki współpracy.
Wały i łąki nad Odrą to miejsca chętnie odwiedzane przez rodziny z dziećmi, właścicieli psów, wędkarzy, biegaczy czy rowerzystów… Niestety, piękno krajobrazu zakłócały sterty śmieci. Już ich nie ma! Sporo osób wzięło udział w akcji sprzątania – zwołanej spontanicznie po dyskusji na Facebooku.
Słubicki Ośrodek Pomocy Społecznej zaprosił mieszkańców do udziału w nietypowej akcji –zorganizował pierwszy Otwarty Targ Wymiany. Na stołach rozgościły się różne różności, a pomiędzy nimi przechadzali się ci, którzy „szukali czegoś fajnego”.
Więcej…