Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szykuje się wielkie rodzinne święto sportu we Frankfurcie nad Odrą, na które zapraszamy serdecznie także mieszkańców polskiego pogranicza. Każdy powinien znaleźć tam coś dla siebie. Festyny rodzinne mają u naszych zachodnich sąsiadów już długą tradycję. Wystarczy powiedzieć, że ten tegoroczny ma w nazwie cyferkę 19.

W najbliższą niedzielę 1 marca warto wybrać się w godzinach  09:00 do 13:00 na  halę do kolarstwa torowego przy Centrum Sportowym we Frankfurcie (tuż obok centrum handlowego Spitzkrug). W tym dniu organizatorzy przygotowali ponad 20 ofert konkursów sportowych i rekreacyjnych skierowanych dosłownie do wszystkich: małych, dużych, starych i młodych. Wiele atrakcji czeka na najmłodszych, ale i dorośli powinni znaleźć coś dla siebie.

19. Wielki Rodzinny Festyn Sportowo- Rekreacyjny
Tak to wyglądało rok temu

W poprzednich latach szkolne grupy dzieci i młodzieży ze Słubic brały udział w tej zabawie, jednakże organizatorzy liczą na liczny udział zarówno dzieci jak i rodziców a nawet dziadków, którzy tym samym chcą być i zdrowi, i przy okazji bardzo aktywnie spędzić kilka godzin we wspaniałej sportowej atmosferze

Wszystkich zapraszamy bardzo serdecznie. Organizatorzy zapewniają transport. W niedzielę o godz. 8.45 zostanie podstawiony autokar na przystanku (dalszym) naprzeciw MC Donalda, po drugiej stronie ulicy.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.