Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Jak i w poprzednich latach tak również i w tym Roku zwycięzca konkursu otrzyma możliwość bezpłatnego zaplanowania i przeprowadzenia projektu użyteczności publicznej przy współpracy doświadczonych studentów działających w organizacji konsultingowej.

Pro bono – wywodzi się z łacińskiego określenia – „pro bono publika” i oznacza profesjonalne usługi wykonywane bezpłatnie w interesie publicznym. To motto jest myślą przewodnią studenckiej organizacji konsultingowej Viadrina Consulting Group e.V., która od momentu założenia w 2002 r. wspiera swoją działalnością przedsiębiorstwa i organizacje użyteczności publicznej w Berlinie i Brandenburgii. Zakres naszych usług obejmuje w szczególności analizę rynku, planowanie i strategie jak i organizowanie różnego rodzaju imprez tematycznych.

Ponieważ VCG poprzez dużą ilość polskich i niemieckich członków utrzymuje ścisłe więzi z obydwoma krajami, zgłoszenia organizacji prowadzących działalność po obu stronach granicy są szczególnie mile widziane.

Zainteresowanych prosimy o nadesłanie szczegółowego opisu swojego pomysłu lub problemu wymagającego konsultacji, jak również paru informacji  o instytucji lub organizacji w terminie do 31.03.2009 pocztą (Viadrina Consulting Group e.V., Große Scharrnstraße 59, 15230 Frankfurt (Oder))  lub na adres mailowy  (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Ewentualne Pytania dotyczące przebiegu konkursu lub przedstawienia swojej kandydatury prosimy kierować na adres e mailowy naszej organizacji.

Strona internetowa Viadrina Consulting Group
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.