Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
W środę 15 stycznia, w godzinach porannych, doszło do wypadku samochodowego na drodze ze Słubic do Kunowic. W zdarzeniu drogowym brały udział aż 3 pojazdy. Wg świadków zdarzenia powodem wypadku była oblodzona nawierzchnia drogi oraz nieostrożność jadących kierowców.

Najpierw jadący od strony Kunowic do Słubic samochód osobowy wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Jego kierowca ustawił trójkąt ostrzegawczy oraz sprowadził ciężki sprzęt do wyciągnięcia pojazdu z rowu. Wtedy jadące w tym samym kierunku kolejne auto (czerwona honda) prawdopodobnie zbyt poźno zauważyło ostrzeżenie w postaci trójkąta i zacząło gwałtownie hamować. Spowodowało to wpadnięciu pojazdu w poślizg oraz przemieszczenie się na przeciwny pas ruchu. Tam niestety doszło do zderzenia, gdyż właśnie w tym momencie od strony Słubic nadjechał bus, który uderzył w tył osobowej hondy i sam wylądował w rowie. {multithumb popup_type=greybox}

mt_gallery: Jak donosi nasz czytelnik na miejscu zdarzenia pojawiła się karetka pogotowia, jednak brak na razie jakichkolwiek informacji o ewentualnych poszkodowanych w wypadku. Powyżej zdjęcia z wypadku.
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 jacuchna 2009-01-15 17:33
oj z rana to gololedz dala nam popalic. ale CO DZIWNE drogowcy NIE zaspali! gratulacje !
#2 jacuchna 2009-01-15 17:33
oj z rana to gololedz dala nam popalic. ale CO DZIWNE drogowcy NIE zaspali! gratulacje !

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.