Kliknij przycisk i otwórz MENU >>


Już po paru godzinach akcji dosłownie u każdego można było zobaczyć czerwone serduszka na kurtkach i płaszczach. Jednak prawdziwe atrakcje czekały na słubiczan w auli Collegium Polonicum, gdzie była głowna scena tegorocznej imprezy. Tam odbywały się wszystkie występy artystyczne oraz licytacje zebranych przemiotów.


Mimo, że zabrakło wielkich gwiazd z pierwszych stron gazet, to ci którzy przyszli nie mogli narzekać na brak artstycznych wrażeń. Były występy niezawodnych dzieciaków z "Frajdy", ciekawe pokazy break dance czy też sztuki walki aikido.


Z kolei dobre muzyczne wibracje zgromadzonej publiczności przekazali artyści z zespołów "W tanie wino zaplątani", czy też niezawodnego słubickiego "Rytmosa". Brawa należą się także słubickim motocyklistom z "Boxera" za zorganizowanie na świeżym powietrzu grochówki.

Na koniec dobrego rockowego czadu dał chrześcijański zespół The Foo. Szczególnie przy występie tego zespołu dało się zauważyć minusy organizacji takiej imprezy pod dachem - gdyby ich występ był na dworze z pewnością pod sceną możnaby było zobaczyć sporo bawiących się słubiczan.


Niestety nie do końca wyszedł kulminacyjny moment puszczenia światełka do nieba - w latach poprzednich było znaczniej lepiej. Warto dodać, że całą imprezę jak zawsze w bardzo fajny sposób prowadził niezmordowany Zbyszek Kamrat. Słowa uznania także dla ekipy ze SMOK-a która nadzorowałą przebieg całej imprezy.

Udanym zwieńczeniem wieczoru był występ kabaretu Made in China. Występ grupy był naprawdę świetny, a cała sala przez godzinę czasu pękała ze śmiechu.

Oficjalnie zebrana kwota wyniosła 16 415, 18 złotych oraz 459, 43 euro. Dla porównania - w zeszłym roku uzbierano mniej - 10 869, 96 złotych oraz 345, 53 euro.

Cieszymy się także, że miejsce reklamowe na portalu Slubice24.pl, które przekazaliśmy do licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znalazło swojego nabywcę. Został nim pan Leszek Adamczyk, właściciel hurtowni kwiatów z Kunowic. Za przekazane na rzecz WOŚP pieniądze firma pana Adamczyka będzie miała reklamę przez cały miesiąc luty.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY
Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#31 xxx 2009-01-13 12:42
A w Rzepinie impreza również była pod dachem i udała się znakomicie . Ale tam było co licytować , a zaangażwanie burmistrza Rzepina było nawet podczas licytacji .Przedstawiciele naszego miasta mają widocznie dużo ważniejsze sprawy . A może przy następnych wyborach trzeba by było pomyśleć o ludziach , którzy będą z wyborcami nie tylko w czasie kampani wyborczej z ustami pełnymi sloganów ,piwem , popkornem ,i kiełbasą itd.Dotyczy to też włodaży powiatu .Bo pokazać się tylko na chwilę to za mało. Nie wspomnę już o większym wsparciu dla organizatorów WOŚP.
#32 xxx 2009-01-13 12:42
A w Rzepinie impreza również była pod dachem i udała się znakomicie . Ale tam było co licytować , a zaangażwanie burmistrza Rzepina było nawet podczas licytacji .Przedstawiciele naszego miasta mają widocznie dużo ważniejsze sprawy . A może przy następnych wyborach trzeba by było pomyśleć o ludziach , którzy będą z wyborcami nie tylko w czasie kampani wyborczej z ustami pełnymi sloganów ,piwem , popkornem ,i kiełbasą itd.Dotyczy to też włodaży powiatu .Bo pokazać się tylko na chwilę to za mało. Nie wspomnę już o większym wsparciu dla organizatorów WOŚP.
#33 plajer 2009-01-13 13:14
burmistrza generlanie nie lubie, ale tu musze go wziac w obrone, tuz przed orkiestra zmarła mu mama, na dodatek on sam ma zapalenie pluc, czy ty w tym stanie psychicznym i fizycznym wyszedlbys na scene i sie dobrze bawił?burmistrz jest teraz na urlopie z tych wlasnie powodow
#34 plajer 2009-01-13 13:14
burmistrza generlanie nie lubie, ale tu musze go wziac w obrone, tuz przed orkiestra zmarła mu mama, na dodatek on sam ma zapalenie pluc, czy ty w tym stanie psychicznym i fizycznym wyszedlbys na scene i sie dobrze bawił?burmistrz jest teraz na urlopie z tych wlasnie powodow
#35 xxx 2009-01-13 15:41
Reprezentowanie władz miasta nie jest obowiązkiem tylko i wyłącznie burmistrza ( są zastępcy lub osoby upoważnione ). Ogólnie nie chodzi o konkretną osobę tylko przedstawiciela który godnie reprezentuje magistrat. Śmierć bliskiej osoby w pełni usprawiedliwia burmistrza i tylko burmistrza .
#36 xxx 2009-01-13 15:41
Reprezentowanie władz miasta nie jest obowiązkiem tylko i wyłącznie burmistrza ( są zastępcy lub osoby upoważnione ). Ogólnie nie chodzi o konkretną osobę tylko przedstawiciela który godnie reprezentuje magistrat. Śmierć bliskiej osoby w pełni usprawiedliwia burmistrza i tylko burmistrza .
#37 ktoś 2009-01-13 19:16
Powinniśmy się wstydzić (ale nie tylko my), że taki mały Rzepin a zebrał ponad 34 000zł.

Wielcy bogacze spod Słubic (Ci co w tych willach mieszkają) wolą trzymać kasę w skarpecie niż podzielić się z biednymi!!!

A kupcie sobie więcej Merecedesów bo Wam mało!!!

WSTYD !!!
#38 ktoś 2009-01-13 19:16
Powinniśmy się wstydzić (ale nie tylko my), że taki mały Rzepin a zebrał ponad 34 000zł.

Wielcy bogacze spod Słubic (Ci co w tych willach mieszkają) wolą trzymać kasę w skarpecie niż podzielić się z biednymi!!!

A kupcie sobie więcej Merecedesów bo Wam mało!!!

WSTYD !!!
#39 yyy 2009-01-13 19:22
dajcie spokoj i przestancie meczyc juz ta orkiestra. Dziala ciagle pelno organizacji charytatywnych i mozna pomagac ludziom w rozny sposob, a to podniecanie sie liczbami od Owsiaka juz sie staje powoli nudne i zenujace.
#40 yyy 2009-01-13 19:22
dajcie spokoj i przestancie meczyc juz ta orkiestra. Dziala ciagle pelno organizacji charytatywnych i mozna pomagac ludziom w rozny sposob, a to podniecanie sie liczbami od Owsiaka juz sie staje powoli nudne i zenujace.
#41 turysta 2009-01-14 11:59
W tym dniu wracałem samochodem ze Szczecina po drodze mija się kilka miast i miasteczek większych i mniejszych od Słubic. Wszędzie imprezy były na wolnym powietrzu, bylo glośno, kolorowo i mnóstwo ludzi bawiących sie na festynach. I jeśli bym sprawdzil teraz ile tam zebrano kasy to zapewne więcej niż w naszym mieście. Szkoda że impreza nie odbyla się na wolnym powietrzu, zapewne więcej ludzi odwiedzilo by miejsce imprezy i skutek finansowy byłby dużo lepszy !!!
#42 turysta 2009-01-14 11:59
W tym dniu wracałem samochodem ze Szczecina po drodze mija się kilka miast i miasteczek większych i mniejszych od Słubic. Wszędzie imprezy były na wolnym powietrzu, bylo glośno, kolorowo i mnóstwo ludzi bawiących sie na festynach. I jeśli bym sprawdzil teraz ile tam zebrano kasy to zapewne więcej niż w naszym mieście. Szkoda że impreza nie odbyla się na wolnym powietrzu, zapewne więcej ludzi odwiedzilo by miejsce imprezy i skutek finansowy byłby dużo lepszy !!!
#43 Oburzony. 2009-03-20 23:57
Ej no czemu zawsze ta frajda czemu nie ma zdjęć ani filmółw z grupy tanecznej Bohema... tacy tam tańczą świetni tancerze a wy nic rzadnych zdjęć..:/// nie tylko z orkiestry ale wogóle nie ma....
Wstyd i tyleee..... bleee
#44 Oburzony. 2009-03-20 23:57
Ej no czemu zawsze ta frajda czemu nie ma zdjęć ani filmółw z grupy tanecznej Bohema... tacy tam tańczą świetni tancerze a wy nic rzadnych zdjęć..:/// nie tylko z orkiestry ale wogóle nie ma....
Wstyd i tyleee..... bleee

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.