Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wypadek

W piątek informowaliśmy o poważnym wypadku do jakiego doszło w rejonie Świecka. Niestety, w jego wyniku zginął jeden z kierowców. Dziś mamy więcej informacji na temat tego wydarzenia. 

O problemach z zakorkowaną drogą krajową nr 29 poinformowali nas wieczorem internauci, o czym pisaliśmy TUTAJ. Okazało się, że na wylocie Słubic w stronę Cybinki doszło do wypadku.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 12 listopada około godz. 19 - wyjaśnia Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach. - W jadący w kierunku Cybinki osobowy Volkswagen Bora uderzyło Renault Kangoo, które wyjeżdżało z drogi podporządkowanej prowadzącej od Świecka – dodaje.

W wyniki zdarzenia śmierć poniósł 58-letni kierowca Renault, to mieszkaniec powiatu słubickiego. - Pomimo szybkiej ewakuacji z samochodu osoby poszkodowanej przez strażaków oraz prowadzonej wspólnie z ratownikami medycznymi resuscytacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – napisali na swoje stronie strażacy z komendy powiatowej PSP.

Drugiemu kierowcy z pojazdu pomogli wydostać się strażacy. To 36-letni mężczyzna, nie jest mieszkańcem naszego powiatu. Obaj podróżowali sami.

Na miejscu wypadku pojawił się prokurator, pod którego nadzorem policja prowadziła dalsze czynności. Droga do późnego wieczora była zablokowana. 

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Valhalla 2021-11-15 16:50
więcej tam wypadków (w tym śmiertelnych) niż na zlikwidowanym właśnie przejściu dla pieszych w Słubicach, a jednak nic się tam nie dzieje... :sad:

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.