Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Szpital w Słubicach

Ważna wiadomość dla mieszkańców powiatu słubickiego. Szpital im. prof. Zbigniewa Religi od 15 maja przestanie być tzw. placówką covidową i wraca do normalnego funkcjonowania.

Zmiana ma związek ze zmniejszającą się liczbą zakażeń koronawirusem, a co za tym idzie mniejszym zapotrzebowaniem na miejsca dla pacjentów chorujących na COVID-19.

- Przywracanie poprzedniego stanu szpitala rozpocznie się już w sobotę, kiedy to wznowią działalność oddziały: wewnętrzny, chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo - ortopedycznej, anestezjologii i intensywnej terapii – poinformował dziś szpital.

Wejście do szpitala będzie zlokalizowane od strony parku (ul. Kopernika) - dotyczy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, izby przyjęć, nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, laboratorium oraz poradni gastroenterologicznej.

Poradnie chirurgiczna i ortopedyczna nadal będą mieścić się w budynku przy bramie wjazdowej (od ul. Nadodrzańskiej).

Pacjenci zgłaszający się do szpitala, którzy są już zaszczepieni przeciw Covid-19, powinni zabrać ze sobą potwierdzenia szczepienia, w formie papierowej lub elektronicznej.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 mateuszek 2021-05-14 14:46
Szpital to szpital, a co z lekarzami rodzinnymi, kiedy zaczną normalnie przyjmować pacjentów? Kto potrafi konkretnie na to pytanie odpowiedzieć???
#2 damcio 2021-05-14 16:06
a co? znowu nie przyjmują? w zeszłym tygodniu jeszcze przyjmowali
ja pitolę masakra jakaś!!!!!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.