Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Policja

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj przed południem w Golicach. Jadący od strony Kostrzyna kierowca zjechał z drogi na chodnik, którym poruszał się pieszy. Doszło do potrącenia, niestety ze skutkiem śmiertelnym.

O problemach na drodze krajowej nr 31 poinformowali nas internauci. Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy słubickiej policji, potwierdziła, że miał miejsce wypadek z udziałem pieszego.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 11:25. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni kierowca osobówki, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik i potrącił idącego nim pieszego – przekazała w rozmowie z naszą redakcją.

Jak twierdzi rzeczniczka, 42-letni pieszy poniósł śmierć w wyniku odniesionych obrażeń. – Przybyli na miejsce ratownicy starali się jeszcze przywrócić funkcję życiowe, ale niestety nie udało się – opowiada M. Jankowska.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy.

Droga jest obecnie nieprzejezdna. Policja wyznaczyła objazd przez Lisów, Kowalów i Górzycę.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 zico 2021-03-18 20:38
Szkoda że musiała się wydarzyć taka tragedia można było tego uniknąć
#2 zico 2021-03-18 20:41
To był mieszkaniec gminy Słubice, nasze władze mimo wielu interwencji o barierki czy inne zabezpieczenia nie zrobiła w tej sprawie nic

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.