Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Rondo

Od 19 lutego ponownie będzie zamknięte skrzyżowanie ul. Konstytucji 3 Maja, Mieszka I i Jagiełły. Jak informuje Urząd Miejski w Słubicach, jest to konieczne ze względu na prowadzoną tam budowę ronda.

Wg deklaracji wykonawcy, zamknięcie skrzyżowania potrwa około tygodnia, ale jest szansa, że ten czas uda się nieco skrócić. Zamknięcie miało nastąpić pierwotnie 18 lutego, ale z powodu problemów technicznych zaplanowano je dzień później.

Objazdy będą odbywać się ulicami: Bohaterów Warszawy i Piłsudskiego – do ul. Wojska Polskiego, a od ul. Drzymały przez ul. Piską i Rysia. Zamknięte skrzyżowanie można też będzie objechać ulicami Nocznickiego i Witosa.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 damcio 2021-03-03 20:10
"Wg deklaracji wykonawcy, zamknięcie skrzyżowania potrwa około tygodnia, ale jest szansa, że ten czas uda się nieco skrócić." 8) :-? zamknięte od 19 lutego
ciekawa sprawa,mijają już dwa tygodnie a tu....końca nie widać
#2 clasic1 2021-03-03 21:53
Można też rżnąć głupa i rozjeżdzać podwórka przy Jagieły4-5 i Staszica 22-23 mimo znaku ZAKAZU WJAZDU !! Ale kto cwaniakowi zabroni ?? Przecież po to są znaki drogowe i prawo żeby je łamać !! A policja i straż miejska ?? Te mają ważniejsze sprawy niż jakieś tam łamanie prawa ruchu drogowego i porządku w mieście ??? To pytanie jest retoryczne i niech każdy sobie sam na nie odpowie .
#3 damcio 2021-03-04 07:34
jedyne dobre wyjście z tej sytuacji to zaapelować do wykonawcy tej "inwestycji" o naprawę na własny koszt ww.podwórek(wyrównanie,utwardz enie i przy dobrej chęci położenie płyt jumbo)
inną sprawą jest to czy te znaki są postawione tzw.legalnie,czyli za zgodą i potwierdzeniem odpowiedniego organu i przez specjalistyczną firmę(niestety takie chore prawo)
oczywiście nie zwalnia to kierowców od zachowania odrobiny zdrowego rozsądku i minium kultury i poszanowania czyjegoś "podwórka"
będąc do końca krytycznym napiszę że samemu "przytrafiło" mi się 3 razy skorzystać z możliwości przejazdu i wcale nie jestem z tego dumny
biję się w piersi

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.