Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Ul. Wawrzyniaka

Dramat na ul. Wawrzyniaka. Z jednego z tutejszych bloków mieszkalnych spadł mężczyzna. Wg relacji jednego ze świadków próbował zejść z 3 piętra na dół. Doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś wieczorem. Do redakcji portalu Słubice24 zgłosił się świadek całej sytuacji. To właśnie on, krótko po godz. 19, wezwał na miejsce służby ratunkowe.

Co dokładnie się stało? – Odbywała się tam libacja alkoholowa. Mężczyzna chciał się popisać przed kumplami jak schodzi z 3 pietra – przekazał nasz informator.

Niestety, ta sztuka mu się nie udała. Mężczyzna spadł i doznał poważnych obrażeń wewnętrznych. Na miejsce przybyła policja i pogotowie ratunkowe. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Czekamy na komunikat policji i potwierdzenie okoliczności całego zdarzenia.

---

AKTUALIZACJA

Mamy już więcej informacji z policji, przekazała nam je Magdalena Jankowska, rzecznik prasowy słubickiej komendy. Poniżej szczegóły.

Mężczyzna ma 31 lat, został hospitalizowany w Gorzowie Wlkp.  Policjantom wyjaśnił, że wyszedł na balkon i z niego wypadł, bo za mocno się wychylił. Nie była to próba samobójcza. W pomieszczeniu, w którym przebywał, spożywano alkohol. Mężczyzna został zbadany na jego obecność. Wyniki nie są jeszcze znane. Policja prowadzi dalsze czynności.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Gallus Anonymus 2020-12-19 21:15
Nie do wiary "służb ratunkowe" przyjechały! A "mundurowi", czy mundurowi też przybyli? A co na to "włodarze"? Czy włodarze też na miejsce przybyli?
#2 samira 2020-12-19 21:42
Były "służb ratunkowe" i UFO :cry:

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.