Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Wracamy do tematu przekształcenia działki przy ul. Folwarcznej. Stowarzyszenie Kontrapunkt przygotowało w tej sprawie petycję, w której apeluje o zachowanie przeznaczenia działki na cele sportowe i rekreacyjne. Ruszyła zbiórka podpisów.

dzialka folwarczna

Adresatem petycji jest Rada Miejska w Słubicach, ponieważ to właśnie radni będą niebawem decydować o wyłączeniu działki nr 2/53 ze zmiany studium i planów zagospodarowania przestrzennego Słubic.

- Tego rodzaju plany zablokują całkowicie możliwości dalszego rozwoju stadionu a w konsekwencji także sportu i rekreacji na terenie Słubic – pisze Adrian Mermer, jeden z autorów petycji.

Jak i gdzie podpisać petycję? Szczegóły znajdziecie na naszym forum, gdzie został umieszczony komplet materiałów. ZOBACZ

Komentarze   

#1 germanik2753 2020-02-17 17:27
W pełni popieram.....Druk petycji ściągnięty i będzie dostarczony.Przekaże również znajomym.
Ludzie obudżcie się...bo będziemy mieszkać wśród stacji benzynowych,zamiast zieleni i terenów rekraacyjnych będą przemysłowe obiekty handlowe !!! Pamięta ktoś,że kiedyś Słubice aspirowały do bycia miastem 'zielonym" ?
#2 STEFIX 2020-02-17 23:05
I po co ten cały cyrk? Żeby Piosik dalej mógł kasować naiwniaków jak za zboże w tym swoim śmiesznym centrum? Niech sobie Niemców ściemnia. A dla słubiczan powstanie wreszcie porządne miejsce z normalnymi cenami i dużym wyborem. Jak ma leżeć odłogiem i chwastami zarastać to wole żeby zbudowali te Mrówkę czy co tam ma być. Radni - odwagi!!
#3 Lechita 2020-02-17 23:18
Zazwyczaj nie zgadzam się ze STEFIXem, ale tutaj wyjątkowo przyznaję mu rację. :-)
#4 Graendail 2020-02-18 02:51
Komentarz Stefixa do samobójczej śmierci 43 letniego Słubiczanina:
"Wielka mi afera. Po co go było ratować? Chciał się zabić, jego sprawa. To może drastyczne co pisze, ale nikt na siłę nie trzyma na tym świecie."

Biorę to jako wskazówkę dla siebie, czy warto słuchać komentarzy Stefixa.

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.