Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Kampania wyborcza w Słubicach nabiera rumieńców. Swoją kandydaturę przedstawił Aleksander Jośko, znany mieszkańcom jako Alik, pomysłodawca wielu happeningów, m.in. słynnego znaku 2:0 po meczu Polska-Niemcy.

To on w 2018 roku "zatrudnił" w swoim warzywniaku ówczesnego starostę Marcina Jabłońskiego (ZOBACZ), a okresie przedświątecznym jeżdził saniami po Słubicach w przebraniu św. Mikołaja.

Teraz postanowił kandydować do Rady Miejskiej w Słubicach (z komitetu wyborczego Ryszarda Pawlukowskiego), a jego program wyborczy jest… nie do pobicia!

Pod hasłem „nikt wam tyle nie da, co wam Alik naobiecuje” pojawiły się m.in. metro, stok narciarski, lotnisko, dwa dodatkowe mosty do Niemiec, Polonia Słubice w Lidze Mistrzów, bezpłatny alkohol w domu seniora, dodatek finansowy na niewiernych mężów, a Urząd Miejski czynny całą dobę.

Cały program składa się z 17 pozycji. Gdy opublikowaliśmy go na naszym profilu na Facebooku, na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. "Masz mój głos", "Przekonał mnie", "Jedyny, który wie, o co w tym cyrku kaman", to tylko niektóre z komentarzy.

Zobaczcie sami - szczegóły na załączonym plakacie.

Link do dyskusji na FB - KLIKNIJ.

Linki do plakatu w większym rozmiarze - KLIKNIJ.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Komentarze   

#1 Alojzystarszy 2024-03-25 12:19
Alik! :lol:
Nie mój okręg, a szkoda! Miałbyś mój głos. Fantastycznie podsumowałeś ten cyrk! Brawo!

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.