Mecz z Dębem Przybyszów, który okupuje dolne rejony IV-ligowej tabeli, miał przynieść Polonii Słubice kolejne trzy punkty. Niestety rywal okazał się zbyt trudny do pokonania i Polonia Słubice przegrała 0:1.

Słubiczanie bramkę stracili 10 minut przez końcem spotkania. Warto dodać, że od 24 minuty grali w osłabieniu – czerwoną kartkę otrzymał bramkarz Piotr Dmochowski. Porażka sprawiła, że w ligowej tabeli Polonia spadła o jedną pozycję. Obecnie zajmuje trzecią lokatę ze stratą 6 punktów do lidera ze Szprotawy.

Teraz naszą drużynę czeka kilka dni odpoczynku. Najbliższe spotkanie zagrają już na własnym terenie. 9 maja do Słubic przyjedzie Stilon Gorzów.

Dąb Przybyszów - Polonia Słubice 1:0 (0:0). Bramka: Koppenhagen (80').