Polonia Słubice przerwała impas trzech meczów bez wygranej. Poloniści na własnym stadionie pokonali Koronę Kożuchów 6-1. Trzy punkty zainkasowała również Odra Pławidło, która w Stańsku rywalizowała z rezerwami Odry Górzyca.

Kibice przybyli na stadion przy ul. Sportowej byli świadkami prawdziwego festiwalu strzeleckiego. W trzeciej minucie spotkania do bramki gości trafił Norbert Niedłużak. Trzy minuty później padła bramka dla Korony wykonana z rzutu karnego przez Krzysztofa Borkowskiego. Jednak to był pierwszy i ostatni gol dla Korony. Później było już tylko lepiej i bramkarz drużyny gości musiał  pięciokrotnie wyciągać piłkę z siatki. Dla Polonii gole strzelali: Alex (10 min), Mateusz Klimczak (56 i 64 min), Andrzej Pawłowski (76 min), Adrian Zieliński (86 min).

Nie gorzej poradzili sobie zawodnicy Odry Pławidło, którzy w inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek B klasy pokonali na wyjeździe Odrę Stańsk 2-1. Zespół z Pławidła rozpoczął bardzo ofensywnie i po 14 minutach prowadził 2-0. Kilkanaście minut później gospodarze wykorzystali rzut karny i do bramki trafił Mateusz Kryń. Miejscowi po zdobyciu goli zwęszyli szansę na remis, ale Mariusz Baherycz bez problemów łapał desperackie uderzenia z dystansu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Odry Pławidło (1:2).

Polonia Słubice - Korona Kożuchów 6:1 (2:1). Bramki dla Polonii: Niekurzak, Alex, Klimczak (2), Pawłowski, Zieliński.
Odra II Stańsk - Odra Pławidło 1:2 (1:2). Bramki dla Odry: Haręzga, Kwaśniewski.