Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Mikołajkowy Bieg Rodzinny

Przed nami kolejna edycja Mikołajkowego Biegu Rodzinnego, który już po raz piąty odbędzie się w Słubicach. Zapisy właśnie się rozpoczęły. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Idea imprezy

- Idea imprezy pozostaje niezmienne – chodzi o aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu, w rodzinnej atmosferze mikołajkowego święta, bez czysto sportowej rywalizacji – mówi pomysłodawca i współorganizator imprezy Piotr Kiedrowicz ze Słubickiej Akademii Biegowej.

Dla kogo bieg?

W biegu mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły rodzinne, składające się np. z rodzica i dziecka. Nie ma opłaty startowej, a każda para dostaje numer startowy, niespodziankę od Mikołaja i wodę do picia.

Trasa

Mikołajkowy Bieg Rodzinny polega na wspólnym przebiegnięciu trasy liczącej 2023 metry, składającej się trzech okrążeń wokół placów Bohaterów, Jana Pawła II i Wolności. – Nie ma jednak znaczenia, kto dotrze na jakim miejscu do mety, ponieważ nie będzie mierzenia czasu i ani wyłaniania zwycięzców – podkreśla nasz rozmówca.

Zapisy

Udział w imprezie jest bezpłatny, ale są wymagane zapisy, które odbywają się drogą elektroniczną. Zgłoszenia są przyjmowane do 27 listopada. Limit uczestników wynosi 200 osób (100 rodzin).

Zapisy i regulamin są dostępne na stronie:
panel.maratonczykpomiarczasu.pl/rodzinny-bieg-mikolajkowy

Termin i miejsce

5. Mikołajkowy Bieg Rodzinny odbędzie się 2 grudnia o godz: 15:00. Zbiórka na pl. Bohaterów. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 13:00.

Organizator

Organizatorem wydarzenia są wspólnie Słubicka Akademia Biegowa, Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Lubusz Słubice. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli burmistrz Słubic Mariusz Olejniczak oraz starosta słubicki Leszek Bajon.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.