Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Wyjazdowa wygrana STS Wulmar Słubice z ULKS Ciechów 7:3

STS Wulmar Słubice zapisał na swoje konto kolejne zwycięstwo w II lidze tenisa stołowego. W 6. kolejce słubiczanie pokonali na wyjeździe ULKS Ciechów 7:3.

Spotkanie, które odbyło się 18 listopada, dostarczyło kibicom sporo emocji, bo choć wynik może wskazywać na pewne i wysokie zwycięstwo słubiczan, to zaczęło się od dwóch pojedynków wygranych przez gospodarzy. Kolejne z nich zawodnicy Wulmaru rozstrzygali już na swoją korzyść, ale wiele było bardzo zaciętych jak np. potyczka nr 6, w której zmierzyli się debliści - Arkadiusz Bochowicz / Jerzy Florczak (ULKS) kontra Marek Szuplak / Dominik Soliło (STS), zakończona wynikiem 3:2 dla tych ostatnich.

Ozdobą tego meczu był jednak pojedynek między zawodnikiem gospodarzy Jakubem Matkowskim a Tomaszem Rakowskim z Wulmaru, który jest liderem rankingu indywidualnego w II lidze. Przed tym starciem zespół z Ciechowa miał jeszcze teoretyczne szanse na remis, ale zwycięstwo naszego zawodnika 3:2 przesądziło sprawę.

- To była świetna gra na dystansie 5 setów. Niesamowite wymiany i dramaturgia spotkania stworzyły wspaniałe widowisko i dostarczyły niezapomnianych wrażeń – czytamy w relacji na stronie portalu Tenis Stołowy Dolny Śląsk.

Ostatecznie STS wygrał 7:3. Poniżej materiał wideo z meczu.

Po 6. kolejkach STS Wulmar Słubice zajmuje drugie miejsce w tabeli II ligi tenisa stołowego. Kolejny mecz słubiczanie zagrają 9 grudnia u siebie, a ich rywalem będzie ZKS Zielona Góra 3.

II liga tenisa stołowego - TABELA / WYNIKI

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.