Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Kampa Słubice

Stowarzyszenie Kampa Słubice wzięło udział w mistrzostwach Polski w palanta, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Obie drużyny wystawione przez klub stanęły na podium zdobywając srebrny i brązowy medal.

Organizatorem wydarzenia było Polskie Stowarzyszenie Palantowe. W turnieju wzięło udział 12 drużyn wystawionych przez 8 klubów z całej Polski - z Warszawy, Rybnika, Grabowa, Krakowa, Knurowa, Trójmiasta, Miesiączkowa i Słubic.

Rywalizacja odbyła się najpierw w grupach, a następnie wśród najlepszych rozlosowano pary półfinałowe. W nich znalazły się dwie drużyny ze Słubic (A i B) oraz Warszawa i Trójmiasto. Do finału awansowały Słubice A oraz Trójmiasto i ostatecznie to właśnie ci ostatni zwyciężyli i zostali mistrzami Polski, a w meczu o trzecie miejsce Słubice B pokonały Warszawę.

- Obie drużyny wzniosły się na wyżyny swoich możliwości i rozegrały bardzo o dobry turniej. Ogromne brawa dla wszystkich, ale te największe należą się naszym debiutantom. Dziękujemy wszystkim za wsparcie – napisała na swojej stronie słubicka Kampa.

Spodobał Ci się artykuł? Daj lajka i udostępnij dalej. Dziękujemy :)

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.